آزمایش ویتامین ها

سیگار کشیدن و نوشیدن بیش از حد مشروبات الکی خطر کمبود ویتامین C را افزایش میدهد. نوشیدن الکل به هر میزان، زیاده روی در مصرف چای و قهوه، خوردن غذاهای دریایی بصورت خام، آنتی اسید ها که برای کاهش اسید معده مصرف می شوند، استعمال دخانیات، مصرف بیش از حد کربوهیدرات ها مانند برنج و نان همگی باعث کمبود این ویتامین مهم در بدن انسان می شوند. مصرف برخی از گونههای ماهی بزرگ مانند اره ماهی و تن باید کاهش یابد، زیرا ممکن است غلظت جیوه بالای موجود در بافت و نسوج این گونه از ماهیها منجر به صدمات مغزی نوزاد شود.

روی یکی از مواد اصلی تشکیل دهنده مو است و در تغذیه و رشد مو تاثیر زیادی دارد به همین دلیل بعد از کاشت مو باید استفاده شود. شاید بتوان گفت این دارو مشهورترین داروی مورد استفاده برای تقویت موها پس از عمل کاشت مو است. ویتامین B یکی از ویتامینهای ضروری برای رشد و سلامت موها است که باید استفاده شود. در مقالهای معتبر درباره این دارو میخوانیم: از زمان تصویب استفاده از فیناستراید برای درمان آلوپسی آندروژنتیک با الگوی مردانه توسط سازمان غذا و داروی ایالات متحده در سال ۱۹۹۷ همچنان بحث های بسیاری در مورد عوارض جانبی آن وجود دارد.

اگرچه عوارض جانبی جنسی برای این دارو وجود داشت، اما در ابتدا توجه کمی به حذف کلمه “همه” در مونوگرافی دارو در مورد وقایع جانبی جنسی شد.با این حال ، شواهد مستند ، مانند گزارشات موردی و نظرسنجی های کوچک ، باعث اضافه شدن واکنش جانبی “اختلال عملکرد جنسی که پس از قطع درمان نیز ادامه یافت ، از جمله اختلال نعوظ ، اختلالات میل جنسی ، اختلالات انزال و اختلالات ارگاسم” در سال ۲۰۱۲ تحت تجربه بازاریابی پس از فروش بخش از تک نگاری دارو اگرچه یک رابطه علیت قطعی هنوز برقرار نشده بود توجه فوری رسانه ها را جلب کرد.

از مهمترین میوه هایی که در قرآن از آنها نام برده شده است می توانیم به انجیر و زیتون اشاره کنیم که به تازگی یک گروه تحقیقات ژاپنی پی به خواص فوق العاده مصرف یک عدد انجیر و هفت عدد زیتون شده است. قهوه و سایر نوشیدنی های مشابه آن مانند نسکافه که دارای مقادیر زیادی کافئین میباشند از نوشیدنی های پرطرفدار در میان عموم مردم است که به رفع خستگی و ایجاد تمرکز کمک میکند.

دیدگاهتان را بنویسید