آزمایش ویتامین B12

مدت ماندگاری یک مکمل ویتامین بستگی به نوع آن، محتویات آن و نحوهی نگهداری مکمل دارد. این یافتهها نشان میدهند داروهای تاریخ مصرف گذشته به طور کلی بیضرر هستند، اما استثناهایی هم وجود دارد. مثلاً کسی که گیاهخوار است، نیاز دارد به طور مرتب مکمل ویتامین B12 مصرف کند تا سالم بماند.

همانطور که گفته شد پژوهشها حاکی از آن هستند که ویتامینهای تاریخ مصرف گذشته معمولاً قابل مصرف هستند، بنابراین از این جهت، منجر به عوارض جانبی نمیشوند؛ اما اگر فرد آگاه نباشد که مکملی که مصرف میکند، تاریخ مصرفش گذشته است، ممکن است تصور کند مواد مغذی کافی از این مکمل دریافت میکند. هر کسی که دچار عوارض جانبی ناشی از مصرف یک مکمل غیرضروری میشود باید مصرف آن را متوقف نماید. همچنین اگرچه تحقیقات در مورد عوارض جانبی مصرف بالای گل نسترن کم است، اما مصرف مقادیر بالای ویتامین C ممکن است باعث تهوع، ناراحتی معده، یبوست و دل درد شود و همچنین ممکن است به کسانی که دچار سنگ کلیه، کم خونی و هموکروماتوز هستند آسیب برساند.

مصرف مکمل تاریخ مصرف گذشته میتواند به این معنی باشد که او به اندازه کافی ویتامین B12 دریافت نمیکند. در این مطلب به بررسی ایمن یا مضر بودن مصرف ویتامینهای تاریخمصرف گذشته میپردازیم و همچنین بهترین راههای نگهداری این مکملها را به شما توصیه میکنیم. ویتامینهای جویدنی یا آدامسی (گامی)، در مقایسه با انواع قرصی و کپسولی، نسبت به رطوبت حساسترند.

را به همراه داشته باشد. ورزش به همراه تغذیه سالم، باعث تضمین سلامتی شما خواهد شد. پس، در ادامه با ما همراه باشید. لطفا با ما باشید. بهتر است به دنبال رژیمی مثل رژیم دکتر کرمانی باشید که تمام مواد مغذی را دریافت می کنید. پس از طی این مدت می توانید فعالیت بدنی سبک مانند پیاده روی و دوچرخه سواری نرم داشته باشید و به تدریج شدت فعالیت بدنی خود را افزایش دهید.

دیدگاهتان را بنویسید