آمپول بکوویت (ویتامین ب کمپلکس) – شرکت داروسازي اکسير

1. افرادی که تحت نظر متخصص پوست از داروهای پوستی استفاده میکنند، باید پزشک خود را برای مصرف ویتامین آ مطلع کنند. این دارو که به ویژه از سنین 35 سال به بالا مورد مصرف بیشتری دارد ، شبیه به دانه های کوچک زردرنگ انگور و دانه های تسبیح ، و در واقع نوعی مکمل غذایی است و در طبقه بندی اسیدهای چرب قرار می گیرد. گلابی هزاران سال است که در بیشتر رژیم های غذایی وجود دارد و در ادبیات سلتیک، رمانهای تاریخی و داستانهای چینی ردپای آن را میبینیم.

راه دیگری که فلاونوئیدها به محافظت از بدن در برابر سرطان کمک میکنند، سرکوب ژنهایی است که مانع رشد سرطان میشوند و ترکیبات محرک سرطان را غیرفعال میکنند. این ویتامین به ساخت سلولهای جدید DNA و RNA میپردازد و میتواند مانع تغییرات سرطانزا در DNA شود. آنتیاکسیدانها ترکیبات قدرتمندی هستند که از بیماریهای مزمن مثل تکثیر سلولهای سرطانی محافظت میکنند. هانی ژل رویال با توجه به ترکیبات آن دارای مواد بسیار مغذی و انرژی زا میباشد که برای از بین بردن خستگی و ضعف بدن بسیار مفید است.

مصرف ژل رویال باعث جذب بیشتر کلسیم میشود. از آنجایی که ژل رویال حاوی ترکیب عسل و عناب میباشد تاثیر آن بر درمان زخمها بسیار بیشتر میباشد. ژل رویال ماده است که در درمان پوکی استخوان میتواند مفید باشد. اگر جزء افرادی هستید که خیلی طرفدار محصولات شیمیایی نیستید و ترجیح می دهید از روغن های طبیعی برای مو و پوست خود استفاده نمایید، حتماً درباره خواص روغن نارگیل برای سلامت و زیبایی پوست و مو شنیدهاید. هانی ژل را می توان بعنوان یک شربت انرژی زای طبیعی نام برد و با مصرف آن، از خستگی و یا ضعف احتمالی پیشگیری کرد.

مصرف مداوم و مرتب ژل رویال طبیعی میتواند در کاهش کلسترول و فشار خون موثر باشد. ژل رویال میتواند به عنوان یک راه حل درمانی برای بیماری های قلبی و فشار خون مصرف شود. ملکه برای تولد میلیون ها نوزاد، به ژل رویال نیاز دارد. بدن ما به دلیل فعالیت های روزانه به انرژی نیاز دارد این انرژی از مصرف مواد غذایی سالم بوجود می آید اما اغلب افراد نمی توانند از مواد غذایی روزانه انرژی مورد نیاز بدن را تامین کنند.

دیدگاهتان را بنویسید