آنچه باید در مورد ویتامین د بدانیم

در کنار تغذیه سالم و اصولی، مصرف مکمل های مجاز غذایی مانند مولتی ویتامین ها و سایر داروهای تقویتی زیرنظر پزشک متخصص ترک اعتیاد میتواند به روند ترک اعتیاد کمک کند. برای افرادی که قصد ترک اعتیاد دارند یا در مراحل ابتدایی ترک اعتیاد هستند به دلیل اینکه ممکن است روند درمان را مختل یا رفتار پرخاشگرانه در افراد را تشدید کند ، نوشیدن قهوه توصیه نمیشود. و اشعه هایی که در محیط وجود دارند، برخورد می کند. مصرف برخی نوشیدنی ها و دم نوش های خانگی میتواند به روند ترک اعتیاد در افراد کمک کند.

یکی از بهترین نوشیدنی ها برای تامین این ویتامین ها آب انار است که به روند ترک اعتیاد و پیشگیری از سرطان کمک فراوانی میکند. در کلینیک ترک اعتیاد آکسون علاوه بر ترک اعتیاد افراد با جدید ترین شیوه ها و متد های ترک اعتیاد به مشاوره های لازم جهت داشتن تغذیه مناسب برای تسریع روند ترک اعتیاد میپردازیم.

در این بخش ما به نوشیدنی هایی اشاره میکنیم که به صورت طبیعی میتوان انها را تهیه کرد و هیچ گونه توصیه برای نوشیدنی ها یا معجون هایی که در بعضی تبلیغات غیر مجاز تحت عنوان داروهای گیاهی ترک اعتیاد تبلیغ میشوند نداریم. به طور معمول مصرف روزانه یک عدد از این قرص به شرط تایید و تجویز پزشک متخصص توصیه میشود. قرص های جوشان به طور معمول حاوی ویتامین C می باشند که ویژگی این ویتامین را نیز در بخش “نقش ویتامین ها برای ترک اعتیاد” توضیح دادیم .

مصرف نوشیدنی های حاوی قند یا کافئین زیاد مانند انواع نوشابه ها، نوشیدنی های انرژی زا برای افرادی که در حال ترک اعتیاد هستند اکیدا توصیه به مصرف نمیشود. به همین دلیل توصیه میکنیم شیر را با نظر و مشورت پزشک مصرف کنید. به عنوان مثال یک قرص همراه صبحانه و یک عدد همراه ناهار میل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید