این مواد غذایی از ریزش مو جلوگیری میکند

افرادی که در معرض آفتاب کافی قرار ندارند ممکن است ویتامین دی مورد نیاز خود را از منابع غذایی یا مکمل ها دریافت کنند. ویتامین د به طور طبیعی در غذاهای حیوانی یافت می شود. اگرچه میتوان کافئین را از طریق مکملها دریافت کرد اما نیازی به این کار نیست و شما میتوانید با مصرف شکلات تلخ، قهوه یا چای مقادیری از آن را دریافت کنید. با مصرف روزانه ۲ بار از این قرص میتوان به موهای کمجان و ضعیف، استحکامی دوباره بخشید. در ژل Baby Dance به جای استفاده از پارابن از روغن گل سرخ به عنوان نگهدارنده استفاده شده است.

ژل بی بی دنس یک روان کننده موثر سازگار با اسپرم است؛ در فرمولاسیون این ژل از پارابن استفاده نشده است. عدم وجود Paraben در ژل بیبی دنس: پارابن از جمله موادی است که در لوبریکنتهای موجود در بازار به عنوان نگهدارنده استفاده میشود و به دلیل دارا بودن فرمول xenoestrogen از نظر شیمیایی همانند استروژن در بدن عمل کرده و موجب سرطانهای اندام تولید مثل میشود. که موجب بهبود جریان خون شده و در کاهش حمله قلبی بسیار تاثیر گذار است. اگر فردی دچار کم خونی باشد مصرف قرص آهن برای او ضروری است تا خون رسانی برای رشد موها بهتر انجام شود.

حال با ازدیاد دریافت ویتامینC برای مقابله با ویروس کووید ۱۹ که دوزهای موجود در بازار آن بسیار بیشتر از میزان نیاز بدن فرد است، مطالعات نشان دادهاند که منجر به اختلالاتی از قبیل کاهش جذب مس، افزایش دفع کلسیم اگزالات ادراری (که در افرادی که سابقه سنگ کلیه از نوع اگزالات کلسیم را دارند باعث بزرگ شدن سنگ و تشدید آن میشود)، فرسایش و پوسیدگی دندان در نوع جویدنی ویتامین، افزایش احتمال ریفلاکس و سوزش سر دل در افراد با سابقه زخم ها و التهاب مری و ریفلاکس، افزایش جذب آهن که در افراد با سابقه غلظت خون منجر به تشدید بیماری و…

در دوران شیردهی، به زنان توصیه میشود برای جلوگیری از تحریک پذیری و اختلال در الگوی خواب نوزاد، مصرف کافئین را تا ۳۰۰ میلی گرم در روز یا کمتر محدود کنند. جالب است بدانید که Baby Dance دارای ۷ pH است و در زمان مناسب آماده شدن برای بارداری به اسپرم کمک میکند تا از رحم عبور کند و به تخمک برسد؛ همچنین حاوی هیچ ماده مضری برای تخمک یا اسپرم نیست. اگر از زمان تصمیمگیری برای باردار شدن مصرف ویتامینهای دوران بارداری را شروع نکردهاید، باید به محض اینکه جواب تست بارداری مثبت شد، استفاده از آنها را آغاز کنید.

دیدگاهتان را بنویسید