با خواص میوه نسترن و مزیت های فوق العاده آن آشنا شوید

کمبود ویتامین D با افزایش بیماری های خود ایمنی و همچنین افزایش حساسیت به عفونت همراه است. در اوایل پاندمی، ارائه دهندگان مراقبتهای بهداشتی انواع ریزمغذیها را به عنوان درمانهای بالقوه برای بیماری کووید ۱۹ امتحان کردند. بعلاوه، وجود قندهای ضروری برای سیستم ایمنی بدن مانند فوکوز، گزیلوز، گلوکوزآمین، گالاکتوزآمین، اسید سیالیک و مانوز که در رژیم غذایی ما بسیار کمیابند، بتاگلوکانهای مهم مانند لنتینان، KS₂ و AC₂P، ویتامینها و املاح مختلف سبب شده که این قارچ بهعنوان یک تقویتکننده قوای عمومی و سیستم دفاعی بدن علیه انواع بیماریهای ویروسی، میکروبی و حتی سرطان شناخته شود.

اما نقش این ویتامین مهم دربدن چیست؟ ویتامین D نقش مهمی در سلامت استخوان ها دارد. البته گاهی اوقات برای کنترل علائم نیاز به مصرف دارو است اما توصیه میشود در صورت امکان هنگام درمان سردرد از مصرف دارو خودداری کنید. بنابراین این شما هستید که باید دریابید چه نوشیدنیها، غذاها و فعالیتهایی باعث سردرد شما میشود و در صورت امکان از مصرف آن اجتناب کنید.

توجه داشته باشید که چوب میخک مانع از ضعیف شدن حافظه شده و عطر آن باعث تحریک حواس میشود. به گزارش برنا؛ بررسی ۲۶ مطالعه که شامل بیش از ۵۶۰۰ بیمار کرونایی بستری شده در بیمارستان بود، نشان داد که مصرف ریزمغذیهای تقویتکننده سیستم ایمنی مانند ویتامین C، ویتامین D و زینک، احتمال مرگ بیمار بر اثر کووید ۱۹ را کاهش نمیدهد. دکتر لارنس نیومن، متخصص مغز و اعصاب، در این خصوص میگوید: مصرف داروها میتواند چیزی به نام سردرد ناشی از مصرف بیش از حد دارو را القا کند که در آن مصرف بیش از حد دارو در واقع سردردهای مکرر را ایجاد و بیمار را نسبت به درمانهای دیگر مقاوم میکند.

همانطور که در بالا ذکر شد، سردرد مزمن ممکن است ناشی از یک بیماری باشد. وضعیتی که به آرامی منجر به بیماری کلیه (نفروپاتی IgA) می شود. میزان پایین ویتامین D با وخامت بیماری های خود ایمنی همراه است. اثرات مفیدی در بهبود مکانیسم های سیستم ایمنی در بدن دارد!

دیدگاهتان را بنویسید