بررسی فواید میوه کیوی زرد + عوارض مصرف آن

دریافت این ویتامین از طریق منابع غذایی مثل انواع سبزیجات و برخی میوهها به راحتی امکان پذیر است اما برای افرادی که به هر دلیلی نمیتوانند غذاهای حاوی ویتامین سی را در رژیم غذایی روزانه خود قرار دهند امکان استفاده از قرص ویتامین c و همچنین پودر، قرص جوشان یا مکمل مایع این ویتامین وجود دارد. شما آموزش حضوری لازم را قبل از عمل دریافت خواهید کرد اما در صورت هر گونه سوالی در تماس گرفتن با مطب کوتاهی نکنید. قرص ویتامین ث که به صورت قرص جوشان روزانه یک عدد تجویز می­شود به ترمیم بهتر بینی کمک می­کند. ایمنوگلوبولین کل نیز به عنوان یک شاخص ایمنی عمومی در سه تیمار 7و8و9 در بالاترین حد خود قرار داشت.

” قرص آنتی هیستامین دکونژستان ” و ” قرص لوراتادین ” هر دو برای کنترل آبریزش بینی و عطسه و نیز گرفتگی بینی کمک کننده هستند و شبی یک عدد توصیه می­شوند. علت اکثر موارد خونریزی بعد از عمل و نیز احساس گرفتگی بینی در واقع “خشکی بینی” است که این­گونه قابل پیشگیری است.

” قطره­ کلرور سدیم ” که در واقع همان سرم شستشو است که به شکل قطره درآمده و در هفته­ ی اول توصیه می­شود که تقریبا هر دو ساعت، وقتی بیدارید، چهار قطره در هر طرف بینی بچکانید تا داخل بینی همواره مرطوب بماند. از هفته­ دوم که زخم­ها بیشتر جوش می­خورند و بیمار سرحال­تر می­شود “سرم شستشو” جایگزین این قطره می­شود.

این قطره به دلیل عوارضش نباید بیشتر از سه روز مصرف شود. کورتون ها یا همان کورتیکواستروئیدها بیشتر برای بیماریهایی از جمله آسم، مشکلات پوستی، آلژی ها، تاندونیت و… ” پماد تتراسایکلین چشمی یک درصد ” بعد از برداشتن مش ها بصورت روزانه دو بار ادامه می­ یابد با این تفاوت که علاوه بر بخیه­ های بیرون بینی به داخل بینی هم با استفاده از سوآپ ( گوش پاک کن ) به آرامی مالیده می­شود. این مولکولها اغلب دارای یک الکترون جفت نشده در لایههای الکترونی خود هستند و به همین دلیل بسیار ناپایدارند. بنابراین، با اینکه فقدان مواد مغذی گیاهی در بدن به سلامتی عمومیمان آسیب نمیرساند، ولی فواید آنها برای بدن بسیار با اهمیت است.

دیدگاهتان را بنویسید