بهترین راه جبران کمبود ویتامین D در کودکان

ویتامین E یک ویتامین ضروری است که بسیاری از نقش های مهم را در بدن شما بازی می کند. اسید فولیک که به نام های فولات یا ویتامین B9 نیز خوانده می شود برای بسیاری از اعمال بدن از جمله سلامتی سیستم عصبی، خون و سلول ها حیاتی و اساسی است.

در شرایطی که بسیاری از ویتامین ها و مواد معدنی در دسترس هستند ، اما موثرترین موارد برای مقابله با پیری آنهایی هستند که علیه آسیب ناشی از استرس اکسیداتیو عمل می کنند. در این قسمت مختصری در مورد اثرات عمومی مواد موجود در میوه ها و سبزی ها ذکر می گردد. این دارو به طور گسترده در خانواده Racetam مورد استفاده قرار میگیرد. تنها منبع مغذی بسیار مفید برای تامین ویتامین D، روغن جگر ماهی از قبیل روغن جگر ماهی کاد میباشد که هر یک از قاشق آن حاوی دو برابر میزان روزانهی مورد نیاز بدن است.

استروئید داروی است که توسط انسان ساخته میشود و شبیه کورتیزون است که یک نوع هورمون طبیعی در بدن محسوب میشود. به طور کلی پزشک برای درمان آسیب دیدگیهای عضلانی از قبیل درد شدید و ناگهانی به تجویز آن دسته از داروهای میپردازد که به سرعت اثر خود را میگذارند اما باید هر ۴ تا ۶ ساعت یک بار مصرف شوند زیرا زمان اثر گذاری آنها کوتاه است. زمان لازم برای اثر گذاری داروهای غیر استروئیدی ضد التهاب به نوع داروی تجویز شده و نوع اختلالی که قرار است درمان شود بستگی دارد. داروهای غیر استروئیدی ضد التهاب مانند کورتیزول باعث التهاب و درد میشوند که معمولاً در بیماریهای عضلانی و انواع آسیب دیدگیها به وجود میآیند.

مصرف داروهای غیر استروئیدی ضد التهاب در تسکین درد بسیار مفید است اما باید به مدت کوتاهی از آنها استفاده نمود. داروهای غیر استروئیدی ضد التهاب بر اساس نوع بیماری شما در دزهای مختلفی تجویز میشوند و بر اساس دستور پزشک باید در طول روز یک تا چهار بار از آنها استفاده کرد.

دیدگاهتان را بنویسید