بهترین زمان آفتاب گرفتن و جذب ویتامین دی – بورس فردا

این ویتامین در زمانی که بدن احتیاج به غذا خوردن دارد، موجب افزایش اشتها می شود و به همین ترتیب اسیدهای هضم کننده غذا را می سازد. ویتامین آ به ساخت گلبول سفید خون که نقش کلیدی در سیستم دفاعی بدن دارد، کمک می کند. چون کیوی ماهیتی اسیدی دارد، کاری غیر از این ممکن است به بدن شما آسیب برساند. سپاس از همراهی شما. گروهی از محققان در مطالعه ای اثرات ژل رویال را بر استرس اکسیداتیو و آسیب سلولی در موشها مطالعه کردند. در گروهی که ژل رویال همراه با سیس پلاتین داده شد، در پارامترهای استرس اکسیداتیو و پارامترهای بیوشیمیایی بهبود مشاهده شد.

نشان داده شده است که ژل رویال تازه میتواند از شدت خستگی بکاهد. نشان داده شده است این محصول اثرات تعدیل کننده عملکرد ایمنی دارد. برخی از آنها مثل ژنتیک، سن و جنس غیرقابل تغییر هستند، اما برخی مثل فشار خون بالا، دیابت و اضافه وزن از طریق تغییر سبک زندگی قابل تعدیل میباشند (3). شواهد بر این باورند که تغییر سبک زندگی بهسمت کاهش فعالیت بدنی، مصرف سیگار و عادات غذایی ناسالم، بهویژه رژیمهای پر چرب و کربوهیدرات بالا، با سندروم متابولیک ارتباط مستقیم دارد، بهطوریکه مصرف میوهجات، سبزیجات و لبنیات در کاهش خطر ابتلا به سندروم متابولیک اهمیت دارد (4). همچنین کاهش فعالیت بدنی با شیوع بیشتر اختلالات متابولیکی همراه است.

این نتایج نشان می دهد که ژل رویال میتواند پاسخدهی سیستم ایمنی را تعدیل کند. یکی از مهمترین خواص درمانی هانی ژل افزایش قدرت عمومی بدن و بالابردن سیستم ایمنی بدن است که این خاصیت ها کمک بسیار زیادی در بیماران سرطانی میکند که در طول مدت دوره شیمی درمانی قدرت عمومی بدن را افزایش دهند و بتوانند در مقابل سایر بیماری ها و ضعف و خستگی ناشی از آن مقاوت کنند. داروی ژل رویال توانایی بالا بردن توان جسمی و جنسی را نیز دارد و از ان بعنوان یک داروی گیاهی برای برطرف کردن مشکل ناباروری و نازایی و افزایش قدرت باروری نیز استفاده میگردد.

تمام جلسات تمرین با 10 دقیقه گرم کردن و حرکات کششی آغاز میشد. از دیگر موارد استفاده ژل رویال برطرف کردن ضعف، خستگی و سردردهای مزمن میباشد؛ که برای خانم ها و ورزشکاران حرفه ای مفید است. رطب فوق العاده شیرین است و یک منبع عالی فیبر، پتاسیم، آهن و چند ترکیب گیاهی دیگر هستند. آنتی اکسیدان: چای عناب حاوی ویتامین C و فلاونوئید و مقدار بسیاری آنتی اکسیدانی است و میتواند به کاهش التهاب و استرس اکسیداتیو در بدن کمک کند و خطر بیماریهای مزمن را به طرز چشمگیری کاهش دهد.

دیدگاهتان را بنویسید