بهترین قرص و شربت تقویت سیستم ایمنی بدن: قیمت و خرید با ارسال سریع

میدانیم ویتامین B1 برای بدن ضروری و شرکت کننده اصلی در فرآیندهای متابولیک است. چرا که مهمترین فایده ای که آهن برای بدن می تواند داشته باشد؛ افزایش تولید گلبول های قرمز خون بدن است. فلفل دلمهای قرمز به خانواده توتها (Berry) تعلق دارد. در جوامع مختلف شیوع دارد. یک مطالعه دو سوکور کنترلشده با پلاسیبو نشان داد که مصرف ۴۰۰ میلیگرم ریبوفلاوین در روز، تعداد حملات میگرنی را به نصف کاهش میدهد.

تصور زندگی عادی یک فرد بدون ویتامین E ، B3، B₇، D و مواد معدنی دشوار است. این ترکیب منحصر به فرد حاوی ویتامین C، روی و عصاره پروپولیس (Propolis Extract) است که میتواند با افزایش و تقویت سیستم ایمنی در پیشگیری از انواع آلرژیها به ویژه در فصل بهار و انواع بیماریها مانند سرماخوردگی، آنفلوانزا و گلودرد به ویژه در فصل زمستان مفید و مؤثر باشد.

غشای عصبی به دلیل وجود ویتامین B4 در مخمر آبجو تقویت میشود. وجود ویتامینهای B کمپلکس برای کبد، پوست، مو و چشم ضروری است. در این چنین مواردی مصرف غذاهای سرشار از منیزیم مانند موارد زیر ضروری است. میوه اژدها سرشار از آنتی اکسیدان هایی مثل فلاونوئیدها ، اسید فنولیک و بتاسیانین است و فیبر زیادی دارد و به کاهش قند خون کمک میکند. یعنی اگر کمبود وزن دارید به افزایش وزن و اگر چاقید به کاهش وزنتان کمک میکند. پزشکان معتقدند مواد مغذی موجود در مخمر آبجو میتواند در درمان مشکلات گوارشی (مانند اسهال و کولیت)، بیماریهای تنفسی (از جمله سرماخوردگی، آنفولانزا و تب یونجه) و اختلالات مزمن مانند دیابت و کلسترول بالا کمک کند.

همچنین کبد را تنظیم کرده و به ترمیم بافتهای آسیب دیده کمک میکند. برخی معتقدند مخمر آبجو سرماخوردگی، آنفولانزا و سایر عفونتهای دستگاه تنفسی فوقانی را درمان میکند. این ویتامین انتقال سیگنال عصبی به مغز را تضمین میکند. ویتامین B6 برای عملکرد کامل سیستم عصبی و B12 برای رشد سلولی ضروری است. وجود این ویتامینها برای عملکرد صحیح سیستم ایمنی و دستگاه عصبی و افزایش حافظه و تمرکز بسیار ضروری است . کلسیم، منیزیم، روی، آهن، فسفر و سلنیوم در مخمر آبجو وجود دارد. اگر بیماریای در بدن شما وجود نداشته باشد که باعث افزایش وزن یا کاهش وزنتان شود، خوردن قرص مخمر آبجو میتواند وزنتان را بهبود بخشد.

دیدگاهتان را بنویسید