تمام خواص قیسی؛ این میوه خوشمزه

مصرف مکمل ویتامین ای در مردان نابارور منجر به افزایش میزان حاملگی همسران میشود. زکریای رازی نیز خوردن قیسی را با مغز گردو به مقدار ۵۰ گرم به مدت ۷ روز توصیه میکند چراکه این داروی بسیار خوبی برای لوزالمعده و ورم روده محسوب میشود. براساس این مطالعات، زمانی که میزان ویتامین D موجود در خون به پایینتر از ۵۰ نانومول در لیتر برسد، مصرف مکمل ویتامین A مشکلات ناشی از کمبود ویتامین D را افزایش میدهد.

آنتیاکسیدانها باعث جلوگیری از رادیکالهای آزاد میشوند و این عامل اصلی برای پیشگیری از سرطانها، مشکلات قلبی و پیری زودرس محسوب میشود. دو ترکیب بسیار مهم در بدن ما در متابولیسم و تولید انرژی نقش دارند از فولات ساخته میشوند. کوآنزیم Q10 یک ماده طبیعی در بدن است خواص آنتی اکسیدانی و به تولید انرژی کمک می کند. به وسیله مطالعاتی اثبات شده است که ویتامین کا از سیستم ایمنی و گوارشی محافظت می کند. بنابراین میتواند از افزایش وزن جلوگیری کند. این ویتامین میتواند از آسیب بافتی جلوگیری کرده و سلامت پوست را افزایش دهد. در صورت کمبود آنتی اکسیدان در بدن و به ویژه داشتن رژیم غذایی ناسالم به عنوان یک عادت بد، وجود رادیکالهای آزاد در بدن میتواند منجر به اکسیداسیون شود.

808117/1511:سلام خسته نباشید .خواستم بپرسم استفاده هم زمان شیاف استامینوفن یا شیاف دیکلوفناک با قرص هایه ضد افسردگی تداخل دارویی به وجود میاره ؟ 808117/1502: سلام خسته نباشید من قرص پنتوپرازول20 مصرف می کنم میخواستم بدونم میخوام دز 2 واکسن کرونا بزنم واکسن سینوفارم هم هست چیکار کنم عوارضی نداره روی واکسن؟

میخواستم بدونم الان اثر واکسن کم میشه و تداخل داشته؟ 808117/1497:سلام خسته نباشید همسر من دیروز واکسن سینوفارم زده و یک روز بعد قرص هرویت خورده میخواستم بدونم ایرادی ندارد ؟ 808117/1491:سلام خسته نباشید حدود ۳ روز پیش واکسن کرونا زدم و الان حالم بده حالت سرماخوردگی و دلدرد و کمر درد دارم الانم یک قرص استامینوفن ۵۰۰ خوردم ابریزش شدید بینی دارم میخواستم سیتریزین بخورم ولی ترسیدم.واکسن پاستوکوک زدم. و اینکه برای درمان گلو درد چیکار کنم؟ که من یک استامیوفن ۵۰۰ خوردم و الانم بعد از ۲۴ ساعت که واکسن زدم امروز گلو درد گرفتم و سرفه میکنم آیا این طبیعیه؟

دیدگاهتان را بنویسید