جدیدترین داروهای تقویتی برای خانمهای بالاتر از 35 سال – Salamatnews

گیاهخواران باید از مکمل این ویتامین برای تأمین ویتامین موردنیاز خود استفاده کنند. یکی از رایج ترین سرطان هایی که بین مردان رواج دارد سرطان پروستات است؛ اگر می خواهید از این سرطان در امان باشید گریپ فروت میل کنید. این میوه همچنین در کاهش سرطان پستان مفید است. برای این منظور باید 10g میوه این گیاه را در 300CC آب سرد بخیسانید و پس از سه ساعت آن را روی حرارت قرار دهید، تا به مدت 15 دقیقه دم بکشد. از این گذشته بتاکاروتن موجود در آن، جریان خون سلولهای پوست را بیشتر میکند برای همین هم پوستتان خوش آب و رنگ میشود.

استفاده از آب این میوه روی پوست سر به تقویت فولیکول های مو کمک می کند و باعث می شود موهایی صاف و سالم داشته باشید. یک رژیم غذایی سالم که شامل برخی از غذاهای ذکر شده است ( مانند گوشت قرمز ، ماهی ، تخم مرغ و لبنیات و در سبزیجات و میوه های قرمز ، سبز ، زرد و نارنجی رنگ ) ، برای بزرگسالان سالم کافی است و در این صورت آنها نیازی به مصرف مکمل های ویتامین A ندارند. همانطور که در بالا ذکر شد، سردرد مزمن ممکن است ناشی از یک بیماری باشد. دکتر لارنس نیومن، متخصص مغز و اعصاب، در این خصوص میگوید: مصرف داروها میتواند چیزی به نام سردرد ناشی از مصرف بیش از حد دارو را القا کند که در آن مصرف بیش از حد دارو در واقع سردردهای مکرر را ایجاد و بیمار را نسبت به درمانهای دیگر مقاوم میکند.

روش بررسی: در این پژوهش نیمهتجربی، 17 دختر فعال (با میانگین سنی 36/2±11/22 سال، وزن 81/6±70/55 کیلوگرم، نمایه تودهبدنی 25/2±88/20 کیلوگرم برمترمربع) شرکت داشتند که بهصورت داوطلبانه، انتخاب و بهطور تصادفی به سه گروه تمرین – مکمل ویتامین C، تمرین و کنترل تقسیم شدند. به گزارش برنا؛ بررسی ۲۶ مطالعه که شامل بیش از ۵۶۰۰ بیمار کرونایی بستری شده در بیمارستان بود، نشان داد که مصرف ریزمغذیهای تقویتکننده سیستم ایمنی مانند ویتامین C، ویتامین D و زینک، احتمال مرگ بیمار بر اثر کووید ۱۹ را کاهش نمیدهد. اگرچه قبل از مصرف دوزهای بالای هر مکمل باید با پزشک خود مشورت کنید اما در نهایت مکملهای کوآنزیم Q۱۰ احتمالا برای برخی افراد با کاهش دفعات سردرد مفید باشد.

همچنین مشخص شده مصرف برخی گیاهان به افراد کمک میکند تا شدت میگرن خود را کاهش دهند یا به طور کامل از آن پیشگیری کنند. اخیراً، برخی مکملها به عنوان جایگزینی برای واکسنهای ایمن و اثبات شده معرفی شده اند. در اوایل پاندمی، ارائه دهندگان مراقبتهای بهداشتی انواع ریزمغذیها را به عنوان درمانهای بالقوه برای بیماری کووید ۱۹ امتحان کردند.

دیدگاهتان را بنویسید