خرید مکمل دارویی با بهترین قیمت

انسان، برخلاف بیشتر حیوانات، قادر به تولید ویتامین C در بدن نیست، بنابراین آن را از طریق رژیم غذایی دریافت کند. برای جذب ویتامین K3 نیز باید به سراغ ذرت بروید.این ویتامین بسیار حساس میباشد و خیلی زود در اثر تماس با نور، اکسایش در هوای آزاد، یخزدگی، قرار داشتن در معرض اسیدها و قلیاهایی مانند پتاسیم و سدیم از بین میرود.با وجود این که ویتامینها برای سلامت بدن ضروریاند اما این بدین معنی نیست که به زور ویتامین به خورد خودتان بدهید. این بدان معناست تا زمانی که در وعده های بعدی به اندازه کافی چربی وجود دارد، لازم نیست ویتامین E را با وعده غذایی حاوی چربی استفاده کنید.

اما در کودکان سه تا پنج سال بر اثر مصرف بیش از حد نارنگی توسط کودک، باعث زرد شدن کف دست و پا میشود. امروزه در سنین یائسگی و حتی پیش از آن به جای اینکه از قرصهای هورمونی از نوع استروژن و پروژسترون ( پرمالین ـ پروورا ) مصرف شود ، از قرص های آلندرونات سدیم استفاده می شود تا از اختلالات استخوانی و پوکی استخوان نیز پیشگیری شود. مصرف مکمل بیوتین علاوه بر پیشگیری از ریزش مو در درمان ناخنهای ضعیف و شکننده نیز موثر است.

با مصرف این قرص میتوان قدمی موثر در تقویت مو، زیبایی پوست و استحکام ناخنها برداشت. این قرص علاوه بر مزایایی که برای مو دارد، کلاژنساز نیز هست و سبب استحکام ساختار پوست شده و به بازسازی سلولی کمک میکند. زینک پلاس حاوی روی و ویتامینهای گروه B بوده و علاوه بر کمک به رویش مو، در حفظ سلامت پوست و ناخن نیز موثر عمل میکند.

این عنصر در فعالیت بیش از ۱۰۰ آنزیم مختلف بهخصوص آنزیمهایی که در سوخت و ساز پروتئینها و کربوهیدراتها درگیر هستند دخالت دارد و در تقویت ساختار مو نیز نقش بسیار مهمی ایفا میکند. مس نیز یکی از ترکیبات موجود در این محصول است که از سفید شدن موها ممانعت به عمل میآورد.

دیدگاهتان را بنویسید