خواص میوه ها چیست؟

وقتی شیر خشک می­شود، نیمی از ویتامین ب-۶ خود را از دست می­دهد. تنها به خاطرنشان کردن این نکته بسنده میکنیم که مصرف شیر و نارنگی با هم باعث دردهای شکمی میشود. دز پایین این دارو در بهبود استئوآرتریت و آسیب دیدگی شدید عضلات تجویز میشود زیرا میزان تورم کمتر است و گرما و قرمزی کمتری در مفصل وجود دارد. داروهای غیر استروئیدی ضد التهاب مانند کورتیزول باعث التهاب و درد میشوند که معمولاً در بیماریهای عضلانی و انواع آسیب دیدگیها به وجود میآیند.

معمولاً داروهای غیر استروئیدی ضد التهاب قوی تر برای بیماریهای روماتیسمی از قبیل آرتریت روماتوئید و استئوآرتریت متوسط تا شدید تجویز میشود. به عنوان مثال، مکمل ویتامین ث پتانسیل ایجاد اختلال در عملکرد داروهای درمان بیماریهای قلبی و سرطان را دارد. از افزایش این دارو به در مشورت با پزشک خود اجتناب کنید. این داروها به خوبی به بهبود درد کمر، سردرد و درد شکم و در دوران پریود کمک میکنند. به طور کلی مدت بیشتری طول میکشد تا این داروها اثر درمانی خود را نشان بدهند.

در صورتی که شما دچار آرتریت روماتوئید باشید پزشک به تجویز مقادیر بالای این دارو خواهد پرداخت. در صورتی که پزشک شما گفته است که میتواند به مدت طولانی از این داروها استفاده کنید باید عوارض جانبی حاصل از مصرف آنها توجه داشته باشید. هیچ گونه ضمانتی وجود ندارد که یک داروی غیر استروئیدی ضد التهاب باعث بهبود شما میشود و ممکن است لازم باشد پزشک به بررسی و تجویز انواع مختلفی از داروها بپردازد تا دوز مناسب آن را برای شما پیدا کند. داروهای غیر استروئیدی ضد التهاب بر اساس نوع بیماری شما در دزهای مختلفی تجویز میشوند و بر اساس دستور پزشک باید در طول روز یک تا چهار بار از آنها استفاده کرد.

نباید بیش از سه روز از داروهای غیر استروئیدی ضد التهاب برای تسکین تب و بیش از ۱۰ روز برای درمان درد استفاده کرد مگر آنکه پزشک به شما مجوز استفاده از آن را داده باشد. چه موقع داروهای غیر استروئیدی ضد التهاب و قوی تر تجویز میشود؟ چقدر طول میکشد تا داروهای غیر استروئیدی ضد التهاب شروع به اثر گذاری نمایند؟

دیدگاهتان را بنویسید