خواص میوه پوملو و فواید اعجاب انگیز آن برای قلب

ویتامین D نیز به عنوان یکی از ویتامینهای محلول در چربی در جذب کلسیم از طریق رودهها نقش مهمی ایفا میکند. به عنوان مثال، انسانها باید ویتامین C را از رژیم غذایی خود دریافت کنند، در حالی که سگها میتوانند تمام ویتامین C مورد نیاز خود را تولید کنند. شما میتوانید ویتامین D بیشتری از طریق رژیم غذایی وارد بدن خود کنید.

ویتامینها در گروه ریز مغذیها طبقه بندی میشوند، چون مصرف چند میلیگرم یا میکروگرم از آنها برای برآورده کردن نیاز روزانه بدن کفایت میکند. ذخیره این ویتامین در بدن ۱۰ تا ۱۵ سال کفایت میکند اما بعد از این مدت (معمولاً کسانی که مشکل هضم چربی دارند به این دوره میرسند) اختلالات بینایی، ضعف عضلات، عدم پاسخ گویی به محرکهای محیطی و عدم توانایی در حفظ تعادل و زخمهای سریع پوستی بروز میکند.

۴۰۰ واحد( ۱۰ میکرو گرم) برای نوزادان بین ۰ تا ۱۲ ماهه. بر اساس پیشنهاد انجمن اطفال آمریکا نوزادان شیرخوار باید روزانه ۴۰۰ IU ویتامین دی دریافت نموده و از تماس مستقبم نور خورشید (توسط کرم ضدآفتاب و پوشاک) جلوگیری کرد. هرکسی که نگران تعاملات احتمالی است باید با یک متخصص بهداشت و درمان تماس بگیرد.

اما در این دوران این بیماری میزان ویتامین D در بدن کاهش مییابد ولی دریافت این ویتامین در دوران بیماری کمک چندانی به بهبود آن نمیکند، بلکه برای پیشگیری از این بیماری باید از دوران جوانی کلسیم و فسفر همراه با ویتامین D مصرف شود. در ادامهی این مطلب به ده دلیل برای مصرف میوههای تازه و بهرهمندی از خواص میوه تازه برای سلامتی اشاره میکنیم.

دیدگاهتان را بنویسید