داروهای تقویت نعوظ + داروی گیاهی تحریک کننده مردان

انواع سبز و زرد فلفل دلمهای نیز در دسترس هستند، اما نوع قرمز حاوی مقادیر بیشتری از بتا-کاروتن، ویتامین C، ویتامین B۶، فولات و آنتی اکسیدانها است. پیروی از یک رژیم غذایی سرشار از میوه احتمال ابتلا به دیابت نوع 2 را به مقدار قابل توجهی کاهش میدهد. این خطرات شامل افزایش وزن، ابتلا به دیابت نوع 2 و بیماری های قلبی است.

علاوه بر این بررسی ها نشان می دهد که اسید کلروژنیک موجود در انجیر خشک، سطح گلوکز خون را در دیابت نوع 2 کنترل می کند. آنتی اکسیدان های موجود در انجیر باعث از میان رفتن رادیکال های آزاد بدن شده و در نتیجه از ابتلا به بیماری های سرطان، دیابت و انواع بیماری های عفونی پیشگیری می کند. اما باید نسبت به مصرف آن محتاط باشید، زیرا در سطوح بالای (بیش از 400 میکروگرم) این ماده مغذی می تواند موجب برخی عوارض جانبی، از جمله مشکلات قلبی، کلیوی، و کبدی شود و با خطر بیشتر ابتلا به سرطان پروستات در مردان نیز پیوند خورده است.

به همین علت مصرف روزانه آن به خصوص برای زنان بسیار مفید بوده و از ابتلا آنها به کم خونی در دوران قائدگی پیشگیری می کند. این مشکل بسیار رایج است و در همه ی سنین دیده می شود. بررسی ها نشان می دهد مصرف منظم خرمای خشک در چند هفته آخر بارداری باعث سهولت زایمان می شود. مصرف روزانه خرمای خشک در طول چند هفته آخر بارداری به باز شدن دهانه رحم در هنگام زایمان کمک کرده و باعث کاهش درد زایمان می شود.

مصرف یک وعدهی 100 گرمی میوه خشک در طول روز میتواند کافی باشد. برخی افراد برای شیرین و طعم دار کردن میوه های خشک، قبل از خشک شدن به آنها شکر یا شربت اضافه می کنند. از بین میوه های خشک، خرما یکی از غنی ترین منابع آنتی اکسیدان ها است که به کاهش آسیب اکسیداتیو بدن کمک می کند.

دیدگاهتان را بنویسید