داروهای گیاهی تقویت تخمدان که معجزه می کنند – دکتر یزدیان متخصص طب سنتی

از جمله غذاهای سرشار از ویتامین ب – ۶ می­توان به گوشت، موز، غلات کامل، سبزیجات و آجیل اشاره کرد. از جمله غذاهای سرشار از ویتامین ای می­توان به کیوی، بادام، آووکادو، تخم مرغ، شیر، آجیل، سبزیجات برگدار و سبز، روغن سبزیجات که حرارت ندیده باشد، جوانه­ گندم و غلات کامل اشاره کرد. از جمله غذاهای سرشار از ویتامین ب – ۹ می­توان به سبزیجات برگدار، حبوبات، جگر، مخمر نان، بعضی غلات غنی­شده و تخمه آفتاب­گردان اشاره کرد.

از جمله غذاهای سرشار از ویتامین کا می­توان به سبزیجات برگدار و سبز، آووکادو و کیوی اشاره کرد. به گزارش بهداشت نیوز، اگر از جمله کسانی هستید که پوست موز را بعد از خوردن موز دور می اندازند، با شنیدن فواید آن، هرگز این کار را نخواهید کرد. توجه داشته باشید که میوههای پرکالری مانند موز و آووکادو را میتوان در حد اعتدال مصرف کرد، اما میتوانید تا حد امکان میوههای کم کالری را در اولویت قرار دهید. پوست موز که معمولا دور میریزیم در واقع بهترین و طبیعیترین ماده برای مراقبت از پوست است.

جعفری حاوی مقادیر زیادی ویتامین کا است. نسبت به وزن، میوه های خشک حاوی 3/5 برابر فیبر، ویتامین ها و مواد معدنی بیشتری نسبت به میوه های تازه هستند. ساختار شیمیایی ویتامین یا مواد معدنی موجود در مولتی ویتامین یا یک مکمل ویتامین، باید برای ما آسان و بیخطر باشد. ویتامین C موجود در اسفناج از بیماریهای چشم، آرتروز و سکته مغزی پیشگیری میکند. یک بررسی روی چند مطالعه به این نتیجه رسید که مصرف زیاد فلانوئید با ۲۰ درصد کاهش احتمال ابتلا به سکته در ارتباط است.

یکی از کارهایی که میتواند به تخمدان آسیب برساند و باعث تنبلی تخمدان شود حمام کردن در زمان پریود است. میوه خشک میتواند منجر به افزایش وزن شود، زیرا خشک کردن میوه اندازه آن را کاهش میدهد، اما کالری موجود در آن را کاهش نمیدهد. اما به گفته ی ترولیس، نشان داده شده که اسید های چرب امگا 3 ( که معمولا به شکل قرص های روغن ماهی دریافت میشوند) همچنین میتوانند منجر به بهبود باروری زنان شوند. این شرک با بهرهمندی از تیم کارشناسان حاذق در حوزه موادغذایی در جهت ارتقای کیفیت و بهبود طعم فرآوردههای خود و همچنین رضایت مشتریان متعهدانه تلاش نموده تا با حمایت از نیروی کار ارزشمند ایرانی در راستای تولید ملی گامهای بلندی را بردارد.

دیدگاهتان را بنویسید