در مورد لاغری با ویتامین سی بخوانید

همچنین جهت بهبود سریع تر زخم ها و رویش موهای پیوندی و کاهش تورم و قرمزی، مکمل هایی نظیر ویتامین C تجویز می شود. از طرفی، مصرف ویتامینهای دی و کا بهطور همزمان میتواند مفید باشد، چراکه هر دو این ویتامینها در جهت تقویت سلامت استخوانها و سطح کلسیم سالم در بدن فعال هستند. اگر با تجویز پزشک یا بدون نسخه دارو مصرف میکنید یا شرایط پزشکی خاصی دارید، قبل از اینکه مصرف هر نوع مکملی را شروع کنید با پزشک مشورت کنید. مصرف این قرص به میزان ۸۰% سبب توقف ریزش مو و یا کاهش آن و رشد مجدد موهایی که اخیراً دچار ریزش شده اند، خواهد شد.

دریافت این ویتامین از طریق منابع غذایی مثل انواع سبزیجات و برخی میوهها به راحتی امکان پذیر است اما برای افرادی که به هر دلیلی نمیتوانند غذاهای حاوی ویتامین سی را در رژیم غذایی روزانه خود قرار دهند امکان استفاده از قرص ویتامین c و همچنین پودر، قرص جوشان یا مکمل مایع این ویتامین وجود دارد. خلاصه : فیبر و محتوای آنتی اکسیدانی سیب با کاهش خطر ابتلا به انواع خاصی از سرطان مرتبط است. رنگ ارغوانی،میوه اژدها بدین معنی است که با مواد غذایی گیاهی پر شده است که میتواند مقدار زیادی آنتی اکسیدان را برای شما فراهم آورد.

پس از کاشت مو این محلول جهت فراهم کردن بستری بهتر برای رویش گرافت ها مورد استفاده قرار می گیرد. یکسری داروهای تقویتی بعد از کاشت مو شامل فیناستراید و ماینوکسیدیل برای جلوگیری از ریزش موهای طبیعی و تقویت موهای کاشته شده تجویز می شوند. در عمل کاشت مو اگر چه به هیچ دارویی نیاز نمی باشد اما از آنجا که برداشت و کاشت فولیکول های پیوندی با انجام جراحی صورت می گیرد، باعث ایجاد زخم هایی بر روی سر می شود که اگر به آنها رسیدگی نشود ممکن است باعث ایجاد عفونت شود. بعد از کاشت مو پزشک یکسری دارو تجویز می کند که برخی از آنها برای درمان و بهبود سریع تر زخم ها و پیشگیری از عفونت بعد از عمل است و برخی دیگر یکسری داروهای تقویتی هستند که جهت پیشگیری از ریزش موهای غیر پیوندی و تقویت موهای پیوندی تجویز می شوند.

به همین جهت پزشک داروهایی رو از قبیل آنتی بیوتیک جهت پیشگیری از عفونت زخم ها و رشد باکتری ها، سرم شستشو جهت پاکسازی روزانه زخم ها و برای کاهش درد نیز مسکن تجویز می کند. چای سبز حاوی ترکیباتی است که دارای خواص آنتی اکسیدانی و ضد التهاب بسیار قوی هستند و میتوانند در کنترل درد مفصل سودمند باشد. آنتی اکسیدان موجود در آلو خشک می تواند از ابتلا به بیماری های قلبی و عروقی و حتی سرطان گوارش پیشگیری کند. عده ای انجیر را به صورت تازه و برای یک میزه لذیذ استفاده می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید