راحت ترین راه برای کاهش وزن تا عید

اما برای دریافت بیشتر ویتامین C، بهتر است آن را خام مصرف نمایید. چرا که به دلیل داشتن ویتامینهای C، A و B مفرح قلب است و میتواند اعمال قلب را تنظیم کند. به علاوه، این میوه که غنی از آهن نیز هست، برای حفظ سلامتی قلب و گردش خون بسیار مفید است و میتواند از بروز سکتهی قلبی و سکتهی مغزی پیشگیری کند.

این ترکیب شیمیایی با افزایش حرارت بدن نقش مهمی را در افزایش ضربان قلب ایفا میکند. علاوه بر آن ترکیب کپسایسین در برابر التهاب (یکی از عوامل خطرساز برای حملات قلبی شناخته شده) موثر است. فلفلهای چیلی حاوی یک ترکیب شیمیایی به نام “کپسایسین” هستند که عملکرد متابولیسم را سرعت بخشیده، از این رو به بدن کمک میکنند تا کالریها را سریعتر بسوزانند. یک میوه ستارهای معمولاً دارای پنج بخش است و به شکل ستاره است.

طعم کاسنی اندکی تلختر است و میتوان از آن در دستورالعملهای غذایی مختلف استفاده کرد. بنابراین به افزایش حجم مدفوع و سرعت بخشیدن به حرکت آن، در دستگاه گوارش کمک خواهد کرد. علاوه بر گوشت به، دانه آن نیز اثر شفابخشی برای التهابهای دستگاه گوارش و مخاطها، سرفههای خشک، سینه درد، تب و گرفتگی صدا دارد ولی مراقب باشید از جویدن و بلعیدن بهدانه بپرهیزید زیرا بهدانه، حاوی یک ماده سمی است که برای بدن مضر است.

با اینحال مزایای واقعی به زمانی آشکار می شود که آن را به صورت تازه و با پوست مصرف کنید زیرا این ماده سرشار از مواد مغذی همچون ویتامین ها، مواد معدنی، ترکیبات فنولی، آنتی اکسیدان ها و فیبر غذایی است. خیلی از متخصصین تغذیه به این موضوع تاکید دارن که استفاده از مواد سنگین مثل تخم مرغ و سوسیس و یا مواد تاریخ مصرف دار مثل انواع پنیر و لبنیاتی که مصرف میکنیم در اول صبح میتونه برای سم زدایی بدن در ابتدای هر روز مشکل ایجاد کنه. زرد آلو دارای ویتامین هایی مانند ویتامین گروه A و B و C می باشد که هر یک از آنها شامل چندین نوع از ویتامین است.

دیدگاهتان را بنویسید