روغن نارگیل CoconutOil فدک 50g

بر اساس تحقیقات بیش از 80% افراد گیاه خوار وگان با کمبود ویتامین ب 12 روبرو هستند. مطالعات جدید نشان میدهند که کمبود ویتامین D با افزایش خطر توسعه دیابت نوع دو و بیماریهای قلبی- عروقی همراه است، بهطوریکه در مطالعات فراتحلیلی گزارش شده است سطوح بالای سرمی ویتامین D با 43 درصد کاهش اختلالات قلبی و متابولیکی مرتبط است (6). بنابراین کمبود ویتامین Dبهعنوان عاملی برای بروز سندروم متابولیک مطرح است که میتواند زندگی را سخت و پر خطر کند (7). بسیاری از مطالعات مقطعی نشان دادهاند سطح پایین ویتامین D در گردش خون با شیوع دیابت (8) و اختلال تحمل گلوکز (2) همراه است.

روی نیز یکی دیگر از مواد معدنی مورد نیاز برای سلامت پوست و مو است که به دلیل تأثیر قوی بر سنتز بافت کلاژن و هموستاز هورمونی، مصرف آن پس از کاشت ابرو توصیه میشود. یکی از نوشیدنیهای مورد علاقه کودکان، شیر کاکائو است و در مقاله خواص شیر کاکائو میتوانید درباره آن بیشتر بخوانید. شما حتی میتوانید مصرف فیناستراید را پس از گذشت 15 روز از کاشت ابرو شروع نمایید. مصرف داروهای تقویتی پس از کاشت ابرو بسیار ضروری هستند. این روش تقویتی را میتوان هم قبل از پیوند ابرو در محافظت از موهای موجود، ضخیم شدن تارهای مو، داشتن موهای درخشان و براق و جلوگیری از مشکلات ریزش مو به کار برد و هم بعد از کاشت به منظور تقویت ابروی کاشته شده مورد استفاده قرار داد.

مزوتراپی یک روش سودمند برای کمک به بهبود و بازیابی سریع موها پس از شوک ریزشی است که معمولاً مدتی پس از کاشت رخ میدهد. پس از کاشت موی ابرو، استفاده از روش مزوتراپی رگزایی یعنی تشکیل رگ جدید در محل را تسریع کرده و فولیکولهای ابروی کاشته شده را با فاکتورهای رشد تامین و آنها را تحریک به رشد میکند.

به این ترتیب روغن نارگیل علاوه بر مبارزه با میکروب ها، نقش موثری در ترمیم آسیب و نشانه های مشهود اختلالات پوستی هم ایفا می نماید. بادام همچنین به دلیل داشتن فیبر زیادی که دارد باعث میشود دستگاه گوارش شما به درستی کار کند. به همین دلیل هم متخصصان به میزان ویتامین D در بدن افراد دیابتی توجه ویژهای دارند. به همین دلیل برای تامین ویتامین های مورد نیاز بدن در روند ترک اعتیاد به مولتی ویتامین ها نیاز است.

دیدگاهتان را بنویسید