زیاده روی در مصرف ویتامین ها و ریز مغذی ها عارضه دارد – خبرگزاری مهر

RDA مصرف این ویتامین را برای مردان بالغ بهصورت ۱.۳ میلیگرم در روز و ۱.۱ میلیگرم در روز برای زنان توصیه میکند، درحالیکه کودکان و نوزادان نیاز کمتری به این ویتامیندارند. آنچه ازبررسی متون علمی و گزارش های مراکز پژوهشی معتبر می توان استنباط نمود، این است که برای مقابله با این بیماری، بهترین شیوه ارتقا و تقویت وضعیت سیستم ایمنی بدن و تامین میزان نیاز به مایعات، الکترولیت ها، انرژی، پروتئین و ریزمغذی ها است . این فوق تخصص اطفال یادآور شد: اگر مصرف ویتامینهای A ،D، فولیک اسید و زینک، بیش از حد باشد باعث میشود که ایمنی سلولی کاهش پیدا کرده و فرد مورد نظر، بیشتر مستعد عفونت میشود.

محتویات: این مولتیویتامین حاوی روغن ماهی، اسیدهای چرب ضروری امگا3، همراه با ویتامینهای D ،E است. محتویات: شربت پرتقالی، روغن كبد ماهی حاوی امگا3 و ویتامینهای 6B ،C ،E ،D و A است. محتویات: این شربت حاوی ویتامینهای 2B ،6B ،C ،1B ،21B، فولیك اسید، بیوتن، نیاسین و پانتوتنیك اسید است. توصیف: این قطره با دارا بودن ویتامینهای مختلف در افزایش قدرت سیستم ایمنی، بالا بردن كیفیت عملكرد سیستم عصبی، تقویت سیستم عصبی و گردش خون و همچنین تقویت بینایی و تكامل سلولهای خونی در كودكان موثر است. موارد هشدار: قبل از مصرف در جهت عمودی خوب تكان دهید. موارد هشدار: برای كودكان دیابتی توصیه نمیشود.

کیوی، انتخابی عالی برای افراد مبتلا به کم خونی است، به آنها کمک می کند تا سطح هموگلوبین خود را به حالت قبل برگردانند. توصیف: این شربت برای سلامت مغز، تمركز و حافظه بسیار مفید است، همچنین به استحكام استخوانها و دندانها كمك میكند. کلینیک ترک اعتیاد آکسون، مرکز ترک اعتیاد آکسون: این مقاله به بررسی نوع تغذیه، مولتی ویتامین ها و نوشیدنی های مفید برای ترک اعتیاد می پردازد.

به منابع غذایی معرفی شده در این مقاله مراجعه کنید. به پزشک خود مراجعه نمایید. به دلیل داشتن ویتامین ب برای تقویت سیستم عصبی بسیار مفید است و همچنین می تواند افسردگی، اضطراب، استرس، بی حسی و بی اشتهایی را بهبود ببخشد. به طور کامل حتی پوست این میوه هم خورده می شود و از آن برای تهیه مربای کامکوات، ژله، شیرینی، سالاد میوه و سبزیجات و دمنوش کامکوات استفاده می شود. در واقع خواص منگوستین بواسطه ترکیبات مغذی موجود در این میوه است. اگر این مواد مغذی در بدن جمع شوند میتوانند به نقص عملکرد کلیه و کبد منجر شوند.

دیدگاهتان را بنویسید