سامانه مشاوره دارویی

تیامین یکی از هشت ویتامین ضروری B است که نقش کلیدی در چندین عملکرد مهم سلامتی دارد و اگر به میزان کافی تامین نشود ،کمبود ویتامین ب 1 اتفاق می افتد. در چنین مواردی استفاده از مکملهای غذایی به منظور جبران کمبود ویتامینها در بدن ضروری خواهد شد. یکی دیگر از خواص گیلاس حفاظت قلب در برابر بیماری ها است، زیرا میوه گیلاس غنی از مواد مغذی و ترکیباتی هستند که به منظور ارتقای سلامت قلب، از جمله آنتی اکسیدان ها و پتاسیم شناخته شده اند،فقط ۱ فنجان (۱۵۴ گرم) گیلاس، ۱۰ درصد از دی اکسید کربن برای پتاسیم، یک ماده معدنی ضروری برای حفظ سلامت قلب شما است.

این میوه خوشمزه مثل یک مخزن عالی آنتی اکسیدان است.از آب انار برای سالاد و چاشنی انواع غذاها می توانید استفاده کنید . اگر دستگاه گوارش سالمی می خواهید این میوه را مصرف کنید. مطالعات نشان می دهد مصرف میوه کاکتوس در کاهش سطح این نوع پروتئین موثر است. برخی مطالعات اولیه نشان داده اند که مکمل های ال-آرژنین می توانند تحریک کننده مردان کمک کنند.

نشان داده شده است که خوردن آلو به تسهیل فرآیند دفع بسیار کمک می کند. تحقیقات نشان می دهد که مصرف منظم این میوه، می تواند خطر ابتلا به دیابت را کنترل و کاهش دهد. بیشتر تحقیقات نشان میدهند که این روغن بیخطر بوده و احتمال بروز عوارض جانبی به دنبال مصرف آن کم است. تولید روزافزون این قرص با برندهای مختلف نشان از رضایت مشتریان این محصول دارد.

پاسخ به سوال فوق کار سادهای نیست زیرا امروزه قرصها و شربتهای بسیاری از انواع برندهای خارجی و داخلی در بازار رقابت به چشم میخورند که هر یک از آنها میتوانند به نوبه خود به رویش مجدد موها و همچنین قطع ریزش مو کمک کنند. علت ریزش مو در بسیاری از موارد به کمبود ویتامینها در بدن مربوط میشود. قرص زینک پلاس با قرار دادن این ویتامینها و روی در کنار یکدیگر تبدیل به یکی از بهترین مکملها برای رشد مو در سراسر جهان شده است. بیوتین مکانیسمهای تولید انرژی برای فعالیتهای لازم در فولیکول مو را تحریک کرده و به رشد موی جدید و افزایش ضخامت و حجم موها کمک میکند.

دیدگاهتان را بنویسید