فواید میوهها و سبزیجات رسیده در مقایسه با انواع نارس

زنانی که قصد بارداری دارند، میتوانند از دریافت مکمل های ویتامین E سود ببرند، چرا که این مکمل ها منجر به حمایت از کیفیت تخمک میشود که یکی از بخش های مرکزی در زمینه ی باردار شدن و تکمیل بارداری است.”. اگرچه بهترین راه دریافت ویتامین D، مواجهه ی سالم با نور خورشید است، کمبود این ویتامین امروزه شایع است و این خبری بد برای افرادی است که قصد بارداری دارند. در این مقاله قصد داریم با مروری بر خواص میوه به با این میوه گمنام اما با ارزش آشتی کنیم و آن را بیشتر در سبد غذایی خود قرار دهیم.

گریپ فروت میوه ای است ترش و اسیدی که در رنگ های مختلف وجود دارد. فنولهای موجود در میوه به حاوی ترکیبات ضد آنفلوانزایی قوی هستند. ویتامین D به صورت قرص و کپسول در بازار دارویی موجود است. اگر معده حساسی دارید، مصرف محصولات نرسیده را بهآرامی شروع کنید و در صورت احساس ناراحتی به بدن خود اجازه دهید تا تنظیم شود. فهرست بلندی از مواد دیگر را دارا نیستند و همچنین بیان میکند که یک ویتامین پیش از زایمان خوب، زمانی که به دنبال ویتامین های باروری هستید میتواند شروع خوبی به حساب بیاید.

روغن ماهی معممولا به خاطر تاثیر مثبتش بر تکامل مغز بچه به رژیم ویتامین های پیش از زایمان اضافه میشود. توصیه میشود که زنان باردار حدود 60 میکروگرم سلنیوم به طور روزانه دریافت نمایند. او بیان میکند که ” فقدان سلنیوم میتواند منجر به اختلالات تکاملی یا سقط جنین شده و میتواند به سیستم عصبی جنین در حال تکامل آسیب بزند “. در دنیایی که شاه در مورد آن میگوید: ” ویتامین های بسیار آشغالی در حال تبلیغ شدن هستند”، او به ویتامین های باروری ایده آلِ جستجو برای سلامتی اعتماد دارد. البته گیاهان دارویی دیگری هم برای دوره بعد از بارداری وجود دارد.

ویتامین های زیادی وجود دارند که میتوانند به شما برای بارداری کمک کنند. شاه، سلنیم را با توجه به قدرت آنتی اکسیدانی اش، یک ” سوپرویتامین برای باروری و بارداری” مینامد. یک بیماری چشمی که منجر به کاهش بینایی در افراد مسن می شود (دژنراسیون ماکولا وابسته به سن یا AMD): بیشتر تحقیقات نشان می دهد مصرف ویتامین E به تنهایی یا همراه با سایر آنتی اکسیدان ها برای پیشگیری یا درمان کاهش بینایی مربوط به سن موثر نیست.

دیدگاهتان را بنویسید