فواید میوه و سبزیجات قرمز رنگ – تابناک

ویتامین B برای عملکرد صحیح تقریبا هر فرایندی که در بدنمان رخ میدهد ضروری است. تولید مواد انتقال دهنده عصبی و همچنین میلین توسط بعضی از مواد شیمیایی موود در گوشت نارگیل بسیار باارزش است. نارگیل چیپس شده موجب بهبود عملکرد سالم مغز می شود. مصرف آن ها توسط کودکان موجب بهبود عملکرد مغز، تقویت بینایی، بهبود و تقویت کارایی مغز و استحکام استخوان ها و دندان ها می شود.

خردل از آن دست چاشنیهای مفید و پرخاصیت است که باعث تحریک غدد جنسی و افزایش میل جنسی میشود و تاثیر مثبتی روی سیستم قلبی عروقی دارد. طبق نظرسنجی که برای این قرص در سراسر دنیا به عمل آمد، با بررسی نظرات مصرف کنندگان در مورد قرص هیرتامین؛ قریب به اکثر مصرف کنندگان از تاثیر چشم گیر این دارو در حداقل زمان ممکن گفته بودند. پزشکان طب سنتی توصیه میکنند که این دارو شبها هنگام خواب به میزان یک فندق مصرف شود البته بهتر است متناسب با سن فردی که میخواهد آن را مصرف کند این موضوع را مشورت کنید.

اضافه کردن میوهها و سبزیجات مختلف به رژیم غذایی میتواند سلامتی بدن را تقویت کند. گیلاس میوهای شیرین و آبدار و منبع خوبی برای آنتی اکسیدانهای مختلف و پلی فنولها (بتا-کاروتن، آنتوسیانین ها، و فلاونول ها) است که خواص ضد التهاب را ارائه میکنند. از این رو مصرف آن ها می تواند تمام مواد مود نیاز بدن را تامین می کند.

افزون بر این، احتمال بروز مشکلاتی مانند انحطاط ماکولای مرتبط با افزایش سن در افرادی که این مواد مغذی را به طور منظم مصرف میکنند، کمتر است. ـ جویدن به دانه، کندی دندان را بر طرف میکند. انجیر به طور کلی حاوی پتاسیم است و مقدار سدیم کمی دارد؛ از این رو یک ماده غذایی با ارزش برای مقابله با اثرات مخرب برای فشار خون بالاست و موجب آرامش اعصاب می شود. در حال حاضر شواهد کافی برای این موضوع وجود ندارد و حتی مطالعات آن بهطور کامل تکمیل نشد!

دیدگاهتان را بنویسید