فواید ویتامین A را بشناسید

در ترکیب این مکمل از انواع ویتامین ها، مواد معدنی، آمینو اسیدها ، اسیدهای چرب، آنزیم ها، پروبیوتیک ها و مواد گیاهی استفاده می شود. سوزش کف پا و علایم نورولوژیک هم میتوانند از کمبود ویتامین ب 5 باشد. کمبود برخی ویتامین ها و مواد معدنی نیز می تواند برای بدن مشکل ایجاد کند.

اما می توان آن ها را از گیاهانی مانند ذرت و گندم نیز تهیه کرد. اگرچه این ویتامین­ها در بدن با یکدیگر همکاری می­کنند، هرکدام نیز وظیفه­ مخصوص به خود را برعهده دارند. اگرچه میوه خشک فواید زیادی برای سلامتی دارد اما متاسفانه کاهش وزن یکی از آنها نیست. این مکمل اغلب از چیتین (chitin)، ماده ای که اغلب از آبزیانی مانند میگو و خرچنگ بدست می آید، درست می شود. ویتامین D، که به عنوان ویتامین”آفتاب” شناخته می شود، ویتامین محلول در چربی است که برای حفظ قدرت استخوانی و حمایت از یک سیستم ایمنی سالم مهم است.

بنابراین ترکیبات آنتی اکسیدانی مانند ویتامین سی (C)، ویتامین آ (A) و ترکیبات «فلاونوئید» مانند «بتاکاروتن»، «لوتئین» و «زیگزانتین» که همگی در گلابی وجود دارد، میتواند به رهایی بدن از این مواد خطرناک کمک کند. بررسی گسترده ای از مطالعات 60 که ارزیابی مزایای امگا-3 ها برای سلامتی مردان را نشان می دهد، ارتباط معنی دار بین خطر ابتلا به بیماری و مصرف امگا-3 را نشان می دهد. اینجاست که بدن شما نیازمند کوآنزیم بیشتر و مقادیر فراوان تری از آن است، که با مصرف مکمل می توان به آن کمک کرد.

این باکتری ها به سلامت روده کمک بزرگی می کنند چرا که رشد باکتری های خطرناک را کنترل می کنند؛ باکتری های بدی که باعث عفونت ها و التهاب روده می شوند. لیکوپن یک کاروتنوئید است، شبیه به ویتامین A. این در میوه ها و سبزیجات قرمز و صورتی مانند گوجه فرنگی یافت می شود و مسئول رنگ آن است. اغلب به عنوان یک مکمل در قالب گلوکوزامین سولفات و در ترکیب با کندرویتین (chondroitin) مصرف می شود که یکی از رایج ترین مکمل ها برای سلامت مفصل ها است. به گفته موسسه ملی بهداشت (NIH) موارد زیادی از کمبود در ویتامین B6 به کمبود ویتامین B12 مرتبط است.

دیدگاهتان را بنویسید