مروری بر ویتامینهای محلول در چربی

علاوه بر این، ویتامین A برای رشد کودکان به ویژه از نظر بینایی کاربرد قابل توجهی دارد. بر اساس تحقیقات بهدست آمده، مصرف این میوه به صورت خام و خشک موجب از بین بردن بوی بد دهان و برخی از بیماریهای دهان میشود. برخی از افراد مانند زنان مبتلا به چاقی و بیماریهای خود ایمنی، دارای سطوح پایین B6 هستند. مطالعات نشان میدهد که مصرف روزانه هزار و ۲۰۰ واحد از این ویتامین، با تقویت سیستم ایمنی بدن، خطر ابتلا به بیماریهای ویروسی به خصوص آنفلوآنزا را کاهش میدهد.

این میوه خشک شده برای تولید انتقال دهنده های عصبی و کاهش فشار خون نیز بسیار مفید است. ► جوشانده عناب برای کسانی که بواسیر دارند بسیار مفید است. زنان در طول عمر خود و در مقطعها و سنین متفاوت به مواد مغذی خاصی نیاز دارند. بهعلاوه، نیازهای غذایی ممکن است بسته به سلامت کلی و شیوه زندگی آنها متفاوت باشد.

به عنوان مثال، نیازهای تغذیهای نوجوانان متفاوت از زنان یائسه است و زنان باردار و شیرده به مقادیر بیشتری از مواد مغذی خاص نسبت به زنان غیر باردار نیاز دارند. میوهها سرشار از ویتامین، مواد معدنی و آنتی اکسیدان هستند، بنابراین بهتر است به صورت روزانه در وعدههای غذایی گنجانده شوند. بنابراین جای تعجب نیست که بعضی از افراد به دنبال درمان ناباروری با داروهای گیاهی و مکملها به عنوان یک درمان جایگزین احتمالی هستند.

تحقیقات نشان می دهد مصرف بیشتر ویتامین E در رژیم غذایی ممکن است خطر ابتلا به عفونت در کودکان تحت درمان با داروهای سرطانی را کاهش دهد. •سالمندان: توانایی جذب ویتامین B12 با افزایش سن کاهش مییابد. یکی دیگر از فوایدی که این ویتامین برای خانم های باردار به همراه دارد این می باشد که گروه ویتامین ب احساس تهوع ناشی از بارداری را کاهش می دهد. یکی از یهترین داروهای تقویتی زنبورعسل، مکمل کاسپین سولوشن است که ترکیبات کاسپین سولوشن یکی از بهترین ها برای استفاده در تغذیه زنبورعسل می باشد. یکی از میوه هایی که به صورت خشک شده مورد استفاده قرار می گیرد؛ انبه است که حاوی مواد مغذی بسیار زیادی بوده و می تواند روده را به میزان قابل توجهی تقویت کند.

دیدگاهتان را بنویسید