مطالب مفید و خواندنی در مورد خاصیت میوه ها

وجود مواد معدنی، ویتامین ها و اسیدهای چرب، همراه با خاصیت نرم کنندگی این روغن، از عواملی هستند که آن را بسیار ارزشمند نموده اند. این مکمل دارای تمامی ویتامین های محلول در چربی (K, A, D, E) و محلول در آب (B, C)، زینک، آهن، اسید آمینه های ال-آرژنین و ال-کارنیتین، عصاره جینسینگ، کوآنزیم کیوتن، اسید فولیک، رزوراترول، تائورین، پارا آمینو بنزوئیک اسید و مواد معدنی دیگر می باشد که به طور تخصصی برای تامین ویتامین ها و املاح معدنی بدن آقایان به کار می رود. کو آنزیم کیوتن (CO-Q10)، منیزیم، ویتامین E و اسید آمینه ال-آرژنین موجود در این مکمل برای تقویت عملکرد سیستم قلب و عروق مفید می باشند و به جوانسازی سلول ها و جلوگیری از پیری زودرس کمک می کنند.

ویتامین C باعث کاهش ریزش مو می شود و جلوگیری می کند؛ از سفیدی زودرس، و به حفظ رنگ طبیعی مو کمک میکند. این داروها ممکن است باعث شود بدن ریبوفلاوین را سختتر جذب کند. پیشنهاد میکنیم خرمالو را در سبد میوه خود جای دهید و از خواص و فواید آن بهره شوید. از این رو در این افراد با احتیاط مصرف شود. به دلیل اینکه ژل رویال فشار خون را کاهش میدهد مصرف آن در افراد با فشار خون پایین ممکن است سبب افت شدید فشار خون شود. آنزیمهای موجود در انبه، از قبیل منگیفرین، کتچول اکسیداز، و لاکتاز رودهها را از آلودگیها پاکسازی میکنند و به عنوان پادزهری برای تمام اثرات سمی درون بدن شناخته میشوند.

همچنین این میوه موجب تعریق زیاد شده و تمامی سموم موجود در بدن را به واسطه آن از بدن خارج میکند.به گفته محققان، مصرف این میوه قبل از مصرف غذا موجب تحریک اشتها و همینطور پاکسازی کامل دستگاه گوارش میشود. ویتامین کا یکی از ویتامین هایی است که بسیاری آن را فراموش می کنند. علاوه بر این نقش بسیار مهمی در پاکسازی عوامل اکسیداتیو و مخرب از خون دارند و همچنین ریسک ابتلا به سرطان در آقایان را کاهش می دهند.

افزایش سروتونین در بدن نیز با افزایش آرامش و از بین رفتن افسردگی همراه است.از این رو متخصصان تغذیه توصیه میکنند موز را در سبد غذایی خود قرار دهید. برخی از مواد خوراکی نظیر کامکوات اگر بعنوان میان وعده مصرف شوند، نه تنها منجر به اضافه وزن نمی گردند بلکه در کاهش وزن بدن نیز تاثیر زیادی دارند.

دیدگاهتان را بنویسید