معرفی برخی از انواع قرص تقویت مو

مصرف ویتامین E در دوران بارداری، برای رشد مناسب جنین ضروری است، چرا که از اسیدهای چرب ضروری محافظت میکند و باعث کنترل التهاب میشود. این ماده برای کسانی که دچار تجمع مایعات در بافت ها و کسانی که دارای فشار خون بالا و یا سایر بیماری های قلبی هستند مفید می باشد. همچنین شاتوت در برابر هلیکوباکترپیلوری قابلیت آنتیباکتریالی دارد، و نیز به علت داشتن خواص ضدالتهابی و رقیقسازی خون، میتواند با بیماری قلبی مبارزه کند. با تنظیم عملکرد روده با فیبر غذایی، این میوه در جلوگیری از ابتلای به مشکلات مختلفی مانند یبوست، سندرم روده تحریکپذیر و حتی بیماریهای جدی مثل سرطان کولورکتال کمک میکند.

مزایای سلامت میوه اژدها عمدتاً به ویژگی آنتیاکسیدانی، ضد باکتری بودن و خواص تغذیهای آن مربوط میشود. از مزایای این میوه بقدری گفته می شود که گاهی آن را در رده بنده ی بهترین میوه ها قرار میدهند. دمنوش به می تواند به صورت مجزا و یا با سیب ترکیب شود که برای این کار لازم است که برگهای به را به مدت ۱۵ دقیقه در آب در حال جوش قرار دهید و بعد از عبور از صافی میل کنید. دارای توان مرطوب کنندگی است و به موهایتان درخشندگی و زیبایی می دهد.

از جمله مهمترین خواص میوه انگور می توان به کاهش استرس و خستگی، کنترل دیابت، پیشگیری از آلزایمر و سرطان هایی مانند سرطان سینه و همچنین تقویت و قوی کردن سیستم ایمنی بدن انسان اشاره کرد. مصرف میوه های خشک راهی است که به کمک آن میتوان مقداری از آهن مورد نیاز بدن را تامین کرد.

بتاکاروتن در روده با آهن یکی شده و از پیوند آن با ترکیباتی مثل فیتات ها که مانع جذب آهن می شوند، جلوگیری کرده و به این ترتیب برای کم خونی مفید است. پاپایا میوه ای است که در تمام فصول یافت میشود و طعمی شیرین و بافتی کره مانند دارد. انبه میوه ای برای تقویت بینایی است. شیر نارگیل ضد اسهال است و عده ای معتقد هستند که شیر نارگیل به صاف کردن مو نیزکمک می کند. دانشمندان این دارو را به طور فزاینده ای به عنوان یک اثر نوتروپیک مورد تحقیق قرار میگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید