مقادیر ویتامین A خود را اندازه بگیرید

ویتامین B5 یک عامل رشد به شمار میآید و برای عملکردهای مختلف متابولیکی از جمله متابولیسم کربوهیدراتها، پروتئینها و اسیدهای چرب ضروری است. اگه رنگینکمانی از میوهها، سبزیجات، غلات کامل و پروتئینها رو مصرف کنی، هیچ وقت بدنت دچار کمبود ویتامینها نمیشه. چطور بگوییم که برنامه غذایی مان کامل است یا خیر؟

شما تلاش می کنید به کودکتان انواع میوه، سبزیجات، غلات کامل و پروتئین بدون چربی بدهید، اما آیا در این میان چیزی جا نیفتاده؟ انتخاب یک مکمل مناسب از میان انواع بی شماری که وجود دارد کارِ مشکلی است. دریافت کافی ویتامین هایی که بدنتان نیاز دارد کمک می کند احساس و عملکرد بدنتان در بهترین حالت خود قرار بگیرد. مکمل ها می توانند ویتامین هایی که از غذاها دریافت می کنید را افزایش دهند و کمک کنند به اندازه نیاز روزانه بدن برسند.

بوی خاص جوانه های گیاه بروکسل به خاطر وجود گلوکوزینولات که یک ترکیب گوگردی است و در مبارزه با سرطان دخیل است، می باشد. کسانی که سرطان دارند باید مواظب باشند که چه مولتی استفاده می کنند چون سلول های سرطانی هم برای رشد، نیاز به ویتامین دارند. دریافت ناکافی ویتامین های ضروری منجر به کمبود می شود و خطر ابتلا به مشکلات شایع سلامت از جمله بیماری های قلبی، انواع سرطان ها، ضعف سلامت استخوان ها و دیابت نوع ۲ را افزایش می دهد. اسید معده جهت جدا نمودن B12 از پروتئین هاي متصل به آن در معده ضروری می باشد.

انتخاب های ضعیف غذایی و برنامه های غذایی نا متعادل روی میزان دریافت مواد مغذی تاثیر می گذارد و به همین خاطر است که بسیاری از افراد نمی توانند ویتامین ها و مواد معدنی ضروری بدنشان را به اندازه کافی دریافت کنند. بله. زیرا معجون حاوی موادی مثل عسل، خرما، موز، پسته، بادام، خامه و شیر میباشد که همه این مواد همانطور که در این مقاله برایتان ذکر کردیم جزو موادی بودند که مصرف آنها باعث افزایش میزان اسپرم و تقویت آن در مردان میگشت.در واقع یک معجون حاوی امگا ۳، انواع ویتامین، روی و فلاونوئید میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید