مهمترین مکملهای دوران بارداری کدامند و از چه زمانی باید مصرف شوند؟

مرکبات یکی از بهترین منابع ویتامین C محسوب میشوند. داروهای ضد التهاب غیر استروئیدی (NSAID) :داروهایی مانند ایبوپروفن و ناپروکسن که اغلب با استامینوفن تجویز میشوند، داروهای خط اول درد گردن محسوب میشوند. تغذیهی باکتریهای مفید روده از دیگر خواص سیب محسوب میشود. درمان دستی یا کایروپراکتیک – این روش برای از بین بردن چسبندگی، رفع انسداد مفصل و بازیابی حرکت کامل بدون درد استفاده میشود. ورزش ایزومتریک: کف دست خود را در جلوی سر قرار دهید و سر را روی دست فشار دهید، بدون اینکه گردن را حرکت دهید.

همان کار را با نگه داشتن دست در پشت سر تکرار کنید. این حرکت را برای 5 ثانیه نگه دارید و سپس رها کنید. آنها هر دو درد و تورم را برطرف میکنند و بسته به مشکل خاص ممکن است برای چند هفته تجویز شوند. هر گونه تغییرات در سطح ویتامین های بدن می تواند زنگ خطری برای ما باشد تا پیگیر سلامت خود باشیم.

ویتامین D (کلسیفرول) به عنوان ویتامین نور خورشید شناخته میشود، چون مواجهه متوسط با نور خورشید برای بیشتر مردم کافیست تا از طریق امواج فرابنفش و کلسترول موجود در پوست، ویتامین D مورد نیازشان را تأمین کنند. تحرک – یک روش دستی است که در آن مفاصل و بافتهای نرم توسط فیزیوتراپیست به آرامی جابجا میشوند تا محدوده طبیعی را بازیابی کنند، سطوح مفصل را روان کنند و درد را تسکین دهند.

طالبی از تیرهی کدوییان است، که نهتنها خوشمزه و نیروبخش است، بلکه فواید پرشماری برای سلامتی دارد. بسیاری از بیماران تسکین درد کوتاه مدت ناشی از تزریق استروئید را پیدا میکنند. تزریقات مبتنی بر استروئید. علاوه بر این، محصولات مرتبط، مانند گیلاس خشک، پودر گیلاس و آب گیلاس، جایگزین های جالب برای بسیاری از دستور العمل ها هستند. کلاژن پروتئینی در بدن است که خاصیت کشسانی پوست را بهبود بخشیده و چین و چروک ها و خطوط پوست را کاهش می دهد. دریافت این مقادیر می تواند منجر به ایجاد حالت تهوع ، زردی و افزایش آنزیم های کبدی و علائمی شبیه هپاتیت شود .

دیدگاهتان را بنویسید