موثرترین داروهای تقویت سیستم ایمنی بدن کدامند؟

ویتامین های زیادی وجود دارند که میتوانند به شما برای بارداری کمک کنند. ویتامین های زیادی وجود دارند که میتوانند به شما برای باردار شدند کمک کنند و توصیه میشود که دو تا سه ماه پیش از تلاش برای بارداری، دریافت آنها را شروع کنید. ویتامین B1، جز ویتامین های محلول در آب است این بدان معناست که بدن نمی تواند ویتامین B1 را ذخیره کند و نیاز است آنرا از طریق تغذیه بطور روزانه دریافت کنیم. کپسول ویتامین ب کمپلکس یوروویتال حاوی ویتامینهای B1، B2،B3 ،B5 ،B6 ،B7 ،B9 و B12 است. گریپ فروت سرشار از پکتین (فیبر محلول) است که به کاهش کلسترول خون کمک میکند.

ویتامین D یکی از ویتامین های لازم برای بدن است که علاوه بر کمک به رشد و استحکام استخوان ها از بدن در برابر بسیاری از بیماری ها محافظت می کند و در تقویت سیستم ایمنی بدن و کاهش وزن نقش مهمی ایفا می کند. بر اثر کمبود این ویتامین فرد دچار ضخامت و خشک شدن قرنیه چشم میشود که به این بیماری گزروفتالمی(xerophthalmia) میگویند. مواردی وجود دارد که می توانید در حال حاضر قبل از بچه دار شدن انجام دهید که بر باروری شما و سلامت نوزاد شما تأثیر می گذارد.

هر زمان که بخواهید، می توانید از خوردن آنها لذت ببرید. استفاده از گیاهان دارویی تقویت تخمدان یکی از راههای خوب برای درمان مشکلات زمان بارداری و قبل از بارداری میباشد. اگر به طب سنتی چینی مراجعه کنیم متوجه میشیم که چینیها از زمانهای قدیم برای اینکه بتوانند میل جنسی خود را افزایش دهند از گیاه زنجبیل استفاده میکردند. این گیاه به عنوان ویاگرا طبیعی عمل کرده و میل جنسی را در زنان و مردان افزایش می دهد.

اما موارد زیر، به گفته ی متخصصین، تعدادی از بهترین ویتامین های باروری برای زنان میباشند. CoQ1، یک ترکیب طبیعی در بدن است که نشان داده شده میتواند منجر به افزایش باروری به ویژه در زنان بالای 40 سال شود و در نتیجه تبدیل به یکی از ویتامین های باروری پرطرفدار گشته است.

دیدگاهتان را بنویسید