مولتی ویتامین چیست؟

انتخاب های ضعیف غذایی و برنامه های غذایی نا متعادل روی میزان دریافت مواد مغذی تاثیر می گذارد و به همین خاطر است که بسیاری از افراد نمی توانند ویتامین ها و مواد معدنی ضروری بدنشان را به اندازه کافی دریافت کنند. آلزایمر، بیماری فراموشی است، بیماری که در اثر آن فرد قدرت تفکرش را از دست داده و نزدیکان خود را به خاطر نمی آورد و گاهی به دلیل ناتوانی در استفاده از ذهن میمیرد . ابتدا اجازه دهید یک خبر خوب بدهم، روزهایی که یک فرد بر اثر کمبود شدید ویتامین و مینرال دچار بیماری هایی نظیر بری بری می شد گذشته است و ما همچین موردی را شاهد نیستیم.

این داروها باید با رعایت کامل دستورالعملهای پزشک استفاده شود تا از عوارض جانبی سو جلوگیری شود.یکی از این داروها گونادوتروپین میباشد که گنادوتروپین در واقع یک درمان هورمونی است که میتواند برای افزایش سطح تستوسترون در مردانی که از علائم تستوسترون پایین یا هیپوگنادیسم (کمبود تستوسترون) رنج میبرند مورد استفاده قرار گیرد. انتخاب یک مکمل مناسب از میان انواع بی شماری که وجود دارد کارِ مشکلی است. کمتر از 5667 واحد (1700 میکروگرم) در روز مناسب کودکان 9 تا 13 ساله است. کمبود ویتامین D در زنان باردار و شیرده نسبتاً مکرر است و باید طبق نظر پزشک مصرف شود.

کسانی که سرطان دارند باید مواظب باشند که چه مولتی استفاده می کنند چون سلول های سرطانی هم برای رشد، نیاز به ویتامین دارند. مواد غذایی تند فواید بسیاری برای بدن دارند و کاهش وزن، تنها نمونهای از این خواص است. کمبود مینرال بیشتر از کمبود ویتامین است و بهترین راه برای فهمیدنش نگاهی جامع به برنامه غذایی است که داریم. اگر در برنامه غذایی خود گوشت و لبنیات به اندازه کافی مصرف میکنید از نظر کمبود ویتامین B12 جای نگرانی نیست. گوشت قرمز، ماهی و مرغ منابع اصلی نیاسین هستند.

مواد مغذی اصلی که بیشتر مواقع مردم دچار کمبودشان می شوند عبارتند از ویتامین B2، منیزیم و زینک. از طرف دیگر بدن کاروتنوئیدهای موجود در گیاهان را به ویتامین A تبدیل می کند. آزمون و خطا، بهترین راه برای پیدا کردن مارکی است که با معده سازگار است و آن را تحریک نمی کند. دریافت کافی ویتامین هایی که بدنتان نیاز دارد کمک می کند احساس و عملکرد بدنتان در بهترین حالت خود قرار بگیرد. بنابراین با کمک متخصصین به شما می گوییم چه ویتامین هایی ارزش دریافت دارند. همچنین بهعنوان نیاسین (اسید نیکوتینیک) شناخته میشود و دارای ۲ فرم دیگر، نیاسین آمید (نیکوتین آمید) و هیدروکسی اسید هیدروکلریک است که اثرات متفاوتی از نیاسین دارند.

دیدگاهتان را بنویسید