مکملهای ویتامین سی + معرفی بهترین ها + شیوه مصرف

پس ازآنجاکه اینیک ویتامین محلول در آب است مانند تمام ویتامینهای گروه B، ویتامین B2 باید از طریق یک رژیم سالم به دست آید و که اغلب در هرروز بهطور ایده آل برای رفع کمبود ریبوفلاوین مصرف شود و کمبود ریبوفلاوین یا همان ویتامین۲B در رژیم غذایی شما میتواند عوارض جانبی جدی را در بدن ایجاد کند. ال-کارنیتین یک مشتق اسید آمینه است که در بدن تولید میشود و عملکرد آن انتقال چربی به میتوکندری برای تولید انرژی است. مقادیر کم اسید فولیک با کاهش تعداد و تحرک اسپرم در ارتباط است که تأثیر منفی بر باروری خواهند داشت. انواع مختلفی از این خانواده در سراسر جهان وجود دارند، ولی صرفنظر از نوع آن، گیلاس به خاطر رنگ متمایز و پرخاصیتاش که منبعی غنی از بتا کاروتن است، شناخته میشود.

بعلاوه، وجود قندهای ضروری برای سیستم ایمنی بدن مانند فوکوز، گزیلوز، گلوکوزآمین، گالاکتوزآمین، اسید سیالیک و مانوز که در رژیم غذایی ما بسیار کمیابند، بتاگلوکانهای مهم مانند لنتینان، KS₂ و AC₂P، ویتامینها و املاح مختلف سبب شده که این قارچ بهعنوان یک تقویتکننده قوای عمومی و سیستم دفاعی بدن علیه انواع بیماریهای ویروسی، میکروبی و حتی سرطان شناخته شود. در هر یک از میوه های و سبزی ها با رنگ ها مختلف خواص و مزایای متفاوتی نهفته است، در این مقاله قصد داریم تا چیزهای بیشتری در این مورد یاد بگیریم. پتاسیم برای سلامت استخوان ها و افزایش تراکم مواد معدنی استخوانی نیز ضروری است زیرا باعث بهبود جذب سایر مواد معدنی مورد نیاز برای تقویت استخوان ها شده و خطر پوکی استخوان را کاهش می دهد.

مصرف ویتامین D برای تولید مثل مردان و وضعیت آندروژن ها (تستوسترون) مهم است. یکی از ترکیبات این محصول جینسینگ است که از گذشته تاکنون از این گیاه برای درمان ناباروری، افزایش میل جنسی، بهبود عملکرد جنسی و تقویت قوای جنسی استفاده شده است. یک مکمل عالی برای افزایش دهنده میل جنسی آقایان است. آنتی اکسیدان های موجود در این میوه باعث افزایش تعداد پلاکت های خون شدن و تب دنگی را درمان کرده و باعث بهبود سریعتر این بیماری می شود. همچنین این محصولات با خاصیت آنتی اکسیدان برای درمان سایر بیماری های پوستی و چروک و پیری پوست مفید است.

ال کارنیتین همچنین دارای خواص آنتی اکسیدانی است. مزیت اصلی ال کارنیتین تأمین انرژی برای اسپرم است و باعث افزایش تحرک اسپرم میشود. در مطالعات اخیر مشخص شده است ترکیب روی و اسید فولیک منجر به افزایش 75 درصدی تعداد اسپرم طبیعی در مردان نابارور میشود. اسید فولیک یکی از ویتامینهای گروه B است که برای سنتز DNA لازم است. مطالعات متعدد نشان داده است که مکملهای حاوی این مواد مغذی میتوانند به بهبود تحرک اسپرمها کمک کنند.

دیدگاهتان را بنویسید