میوهای که سرشار از فایده است

بدن میتواند مقدار کمی ویتامین D ایجاد کند و این کار را با تبدیل نور خورشید که از طریق پوست دریافت میکند و تبدیل آن به ویتامین D انجام میدهد. تیم هوم ویزیت با ایجاد امکان نمونه گیری در منزل، پروسه آزمایش ویتامین ها را بسیار کوتاه کرده و با حداکثر کیفیت شما را از سلامتتان آگاه می کند. اگر می خواهید این میوه را برای درمان چاقی استفاده کنید، باید نیم ساعت قبل از هر وعده غذایی از آن بهره مند شوید. فرد باید از مصرف مکمل ویتامین قبل از انجام آزمایش خودداری نمایید. ویتامین A در بسیاری از عملکردهای بدن دخیل است.

مدل حیوانی دیگری نشان داد که عصاره برگها و خواص هسته به در کاهش فشار خون در موشها مؤثر است، این مسئله دیگری است که میتواند خواص میوه به برای قلب را اثبات کند. بهعلاوه تمامی خواص و ارزشغذایی مانند فیبر و رنگدانههای آنتی اکسیدانی که در میوهها وجود دارد در لواشک نیز هست. از دیگر خواص انجیر می توان به در درمان بیماری لوسمی(کم خونی) اشاره داشت. مصرف هفتگی آن به دلیل وجود آلایژیک اسید، احتمال ابتلا به سرطان را کم می کند. طرز خوردن منگوستین اینگونه است که پوسته بیرونی را جدا کرده و می توانید تکه های سفید داخل میوه را بصورت خام میل کنید.

با این حال، کسانی که برای رسیدن به سقف نیاز روزمره به مشکل برمی­خورند، می­توانند از مکمل استفاده کنند. میوه به سرشار از پتاسیم است و باعث کنترل فشار خون بالا میشود. فیسالیس یک میوه استوایی و نارنجی رنگ است که ظاهری مانند گیلاس و گوجه فرنگی دارد. مصرف دایمی این قرص، که مخلوطی از کلسیم و ویتامین دی است برای همۀ خانمهای حدود 40 سال به بالا ضرورت دارد. عملکرد اصلی ریبوفلاوین، آزادسازی انرژی از مواد غذایی در همه سلول های بدن است و همچنین در تقویت سیستم ایمنی، تقویت و حفظ سلامت پوست، سیستم عصبی و حفظ سلامت چشم و عملکرد بینایی مؤثراست.

همه سلول های بدن از تیامین استفاده می کنند. به همین دلیل مصرف مکمل های غذایی – دارویی در مقادیر مشخص و تنظیم شده برای این گروه از بیماران توصیه می شود. هرچند نقش دقیق ویتامین D در این بیماری مشخص نمیباشد؛ اما در برخی از مطالعات، سطح سرمی پایین ویتامین D در بیماران درماتیت سبورئیک مشاهده شده است. در بیماران کلیوی که دیالیز انجام میدهند احتمال کمبود تیامین وجود دارد. همانطور که پیشتر ذکر شد، کمبود هر کدام از ویتامین ها به عملکرد بخش های ویژه ای از بدن صدمه میزند. چنین محدودیت های غذایی ، به همراه کاهش عملکرد کلیه ها و همچنین کاهش جذب روده ای مواد بیمار را با کمبود ویتامین ها و مواد معدنی ضروری برای بدن مواجه خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید