میوه اژدها: انواع ، فواید و نحوه خوردن آن

همچنین باکتریهای روده بزرگ، مقداری ویتامین K میسازند که بدن میتواند آن را جذب کند. علاوه بر این، پیام رسانهای شیمیایی را فرموله میکند تا از یک اندام به اندام دیگر بروند و دستورالعملهایی را صادر کنند که به حفظ بقای ما کمک کند. دارابی به دلیل محتوای فیبر برای سیستم گوارش مفید است و از یبوست و گرفتگی های عضلانی شایع بارداری پیشگیری می کند.

مصرف منظم آب کیوی، در دفع سموم و مواد اضافی در بدن موثر است بنابراین، باعث داشتن پوستی سالم و درخشان می شود. همچنین در درمان عفونتها و سوختگیهای شدید بسیار موثر است و معمولا این گونه میوهها و سبزیجات در درمان بیماریهای ریوی، مشکلات روده (یبوست) و رحم به کار برده میشود. همچنین ویتامین E به تقویت سیستم ایمنی بدن، گشاد شدن رگهای خونی و جلوگیری از لخته شدن خون در آنها کمک میکند.

ویتامین A برای بینایی طبیعی، سیستم ایمنی بدن و تولید مثل مهم است. ویتامین C موجود در کیوی می تواند به تقویت ایمنی بدن شما کمک میکند. این بیماری ها حتی در مواقع کمبود ویتامین کا بدتر نیز می شوند. کمبود ویتامین D در کودکان، باعث راشیتیسم میشود؛ بیماری که در آن استخوانها نرم، ضعیف، بد شکل و دردناک میشوند.

از بین برنده بوی بد دهان – مفید برای کاهش وزن، به دلیل دارا بودن مقدار زیادی فیبر. گونه های زیادی به وجود دارد که فقط دوتای آنها قابل توجه است. میوه اژدها بسیار آبدار است و طعمش ترکیبی از کیوی و گلابی است ، دانه های درون میوه ریز و سیاه رنگ هستندو با کاشت و پرورش آن ها میتواند کاکتوس جدیدی بوجود آورد. همانطور که در نمناک عنوان کرده ایم برخی از علائم کمبود این ویتامین مهم شامل دوره های قاعدگی سنگین، ترشح از بینی یا لثه، خونریزی دستگاه گوارش، کبودی آسان، خون در ادرار و خونریزی بیش از حد از جای زخم، سوراخ ها، تزریق ها یا برش های جراحی می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید