میوه به را چگونه مصرف کنیم؟

ویتامین A یکی از ویتامینهای محلول در چربی است که در بهبود عملکرد بسیاری از ارگانهای بدن مانند سیستم بینایی موثر است. یکی از خواص سدر کاهش گرما و حرارت سر است. وجود ویتامینهای B کمپلکس برای کبد، پوست، مو و چشم ضروری است. سرشار از ویتامینهای A و B و C وهمچنین قند و پپتین است. خواص میوه کنار از لحاظ پروتئین، مواد معدنی، کلسیم، فسفر، کاروتن و ویتامین از سیب غنیتر و میزان کالری و ویتامین C آن نسبت به پرتقال بیشتر است.

میوه کنار میوه درخت سدر است که فواید زیادی برای مو و سلامتی دارد. مکملها و مولتی ویتامینها ممکن است با برخی داروها تداخل داشته باشند. مصرف کیوی همراه با این داروها ممکن است در برخی افراد منجر به افت شدید فشار خون شود، نباید مقادیر زیادی از آن را در کنار داروهای ضد فشار خون مصرف کنید.

آرامبخش بودن یکی دیگر از خواص درخت سدر است. کو آنزیم کیوتن نیز یکی از موثرترین مواد موجود در ساشه فرتی ویتال سان لایف است که کیفیت اسپرم را بهبود میبخشد. درخت کنار چگونه است؟ به برگ این درخت “سدر” و به میوه آن “کُنار” میگویند. گوشت میوه کنار شیرین و خوشمزه است. تقویت باروری مردان شامل اضافه وزن، سیگار کشیدن، سن بالا و قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی مضر است.

بشر سالها پیش از کشف داروهای شیمیایی گوناگون، بیماریهای مختلف را از طریق مواد طبیعی و گیاهان دارویی درمان میکرده است. پتاسیم یکی از مهم ترین مواد معدنی موجود در میوه به است که برای کاهش فشار خون بالا مفید بوده، آترواسکلروز را کاهش می دهد و خطر بیماری های قلبی عروقی، حملات قلبی و سکته قلبی را کاهش می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید