میوه حاوی بسیاری از مواد مغذی مختلف است

این ویتامین بصورت خوراکی و تزریق عضلانی قابل جبران است. علاوه بر آن؛ این قابل توصیه است که غذاهایی خورده شود که حاوی منبع بسیار زیادی از این ویتامین باشد، به این منظور که سیستم ایمنی و سیستم گوارشی سالم تر باشند. پکتین موجود در این میوه نیز به سلامت روده کمک میکند.

هنگامی که بچهها در حال رشد هستند غذاهای سرشار از مولتی ویتامین به آنها بدهید. طی مطالعات انجام شده در ۵۰۰ کودک بیمار متخصصان دریافتند که بیشترین علت بیماری در کودکان و بستری شدن آنها در بیمارستان به علت کمبود ویتامین D میباشد، به همین دلیل توصیه میکنند کودکان بالای یک سال روزانه ۶۰۰ واحد بین المللی (iu) ویتامین D مصرف نمایند. در صورت کمبود ویتامین D در کودکان پزشک متخصص اطفال مصرف مکملهای ویتامین D را برای آنها تجویز میکند.

در این مقاله هر آنچه باید دربارهی ویتامین D بدانید گنجانده شده است. ویتامین D برای سلامت استخوان و رشد کلی کودک ضروری است. به همین خاطر کمبود ویتامین های گروه B می تواند باعث تشدید بیماری های پوستی ، خستگی مفرط ، افزایش استرس و افسردگی و به طور کلی ناراحتی های روحی و روانی شود . ویتامین C به افزایش ایمنی بدن و درمان بیماری های التهابی کمک میکند. زالزالک دارای فیبر بسیاری است که به هضم سریعتر غذا میانجامد و از یبوست جلوگیری میکند. ـ اگر ۱۰۰ تا ۱۵۰ گرم به دانه را در یک لیتر آب بجوشانید و روزی چند مرتبه بر پوست بمالید، برای درمان سوختگی، سرما زدگی و بر طرف کردن و التیام ترک پوست دست وبدن ، نوک پستان ، لب مفید است.

در واقع ۲ نوع اصلی از آن در مواد غذایی یافت میشود. در کودکان که قادر به خوردن نیستند تزریق عضلانی انجام میشود. غذاهای مضر در دوران شیردهی کدامند؟ به طور کلی، افرادی که زیاد پرتقال میخورند، در مقایسه با اشخاصی که خیلی کم از این میوه استفاده میکنند؛ خطر ابتلا به سرطان نای را تا 50 درصد در خود کاهش میدهند. در واقع، بر اساس آمار منشر شده در سالهای ۲۰۰۶-۲۰۰۵، به طور قطع بیش از ۴۱.۶٪ از جمعیت امریکا از کمبود این ویتامین یا این هورمونِ حیاتی رنج میبرند.

دیدگاهتان را بنویسید