میوه کاکتوس چیست؟

به اعتقاد این محققان آنتی اکسیدانهایی مانند ویتامین ث احتمالاً سلولها را از فشار اکسیدی که در سکته مغزی مؤثر هستند، حفظ میکند. این دو ماده از جمله مولفه های اصلی محافظت از پوست هستند و در نتیجه با افزایش این دو ماده پوست مقاوم تر می شود و راحت تر می تواند رطوبت را حفظ کند و در مقابل محرک های حساسیت زا مقاومت کند. سلنیوم خاصیت کشسانی پوست را حفظ می کند.

به التیام زخم و کبودی ها کمک می کند. در انتها باید گفت مراقب سلامتی خود باشید و به همه قسمت ها و بخش های بدن خود اهمیت بدهید چرا که بدن یک سیستم به هم پیوسته است و اختلال در هر بخش می تواند بر کارکرد بخش های دیگر نیز موثر باشد . این قرصها که در امریکا و اروپا به سنتروم مردان و زنان شهرت دارند، در ایران در واقع همان مخلوطی از مولتی ویتامین ها و مینرال مشهورند که در درمان و کمبود بسیاری از کمبودهای ویتامینی و معدنی و تقویت تمام ارگانهای بدن از اهمیت خاصی برخوردارند و برای همۀ مردان و زنان بالای 40 سال، بسته به شرایط بدنی و مشورت با پزشک معالج، از ضرورت های ویژه برای تضمین سلامتی هستند.

اثر ضد التهابی این ویتامین برای درمان بیماری هایی چون اگزما و پسوریاز مفید است. مصرف سیب با پوست یکی از شیوههای مبارزه با چاقی و درمان آن است که متخصصان تغذیه به آن بارها اشاره کردهاند.مصرف سیب به همراه پوست آن موجب میشود تا قند خون برای مدتی بالا بماند.

روی در تولید کلاژن نقش دارد، از بروز چین و چروک و خستگی پوست جلوگیری می کند و لکه های پوستی را درمان می کند. این ویتامین برای تولید کلاژن لازم است و بدن نمی تواند آن را بسازد. این فیبر در کاهش کلسترول بد خون نقش دارد. در متابولیسم اسید های آمینه، تنظیم گیرنده های هورمون های استروئیدی، متابولیسم هم (نقش در هموگلوبین به عنوان حامل آهن و تولید هیستامین نقش دارد. میزان تولید سرامید ها و اسید های چرب را افزایش می دهد. پوست را در برابر تشعشعات UV حفاظت کرده و سبب تحریک بدن برای تولید کلاژن می شود.

دیدگاهتان را بنویسید