نوروبیون و عوارض این آمپول تقویتی!

در حقیقت، سطوح پایین ویتامین D با افزایش خطر ابتلا به عفونتهای دستگاه تنفسی فوقانی مانند آنفلوانزا و آسم آلرژیک در ارتباط است. دراگون فروت منبع خوبی برای فیبر ، لیکوپن ، کاروتن ، ویتامین ث ، نیاسین و ریبوفلاوین ، منیزیم ، کلیسیم ، فسفر ، آهن و سدیم است. ۳.۱ گرم فیبر در یک موز میتواند به حرکات منظم روده و مشکلات معده مانند زخم و کولیت کمک کند. تنبلی تخمدان، مشکلی شایع است و باید مراقب باشیم که مشکلات ناشی از آن کنترل شده و بیشتر نشود. در صورت عدم درمان، کم خونی می تواند به برخی عوارضی جدی منجر شود که تپش قلب یکی از آنها است.

زینک نقش مهمی در واکنش التهابی ایفا میکند، به طور ویژه از سد خونی مغزی (BBB) محافظت میکند و به جلوگیری از ورود عوامل بیماریزای خارجی کمک میکند. این مجموعه به طور مداوم از بدن در برابر عوامل بیماریزا مانند ویروسها، باکتریها و سموم دفاع میکند. ویتامین D باعث میشود مونوسیتها و ماکروفاژها در مقابله با عوامل بیماریزا مؤثرتر عمل کنند. علاوه بر این، اکثر مردان نمیتوانند حجم واقعی مایع منی خود را نیز اندازه گیری کنند. همچنین خانمهایی که از سقط جنین به خاطر انقباضهای رحمی رنج میبرند میتوانند برای حل این مشکل از این گیاه استفاده کنند.

ویتامین D یک ویتامین محلول در چربی است که سیستم ایمنی برای سالم ماندن و داشتن عملکرد مطلوب به آن نیاز دارد. میزان نیاز روزانهی افراد به ویتامین D، به سطح ویتامین D موجود در خون بستگی دارد؛ برای بیشتر افراد بین ۱۰۰۰ تا ۴۰۰۰ واحد در روز کافی است. همچنین ویتامین D التهاب را کاهش میدهد و از این طریق به سیستم ایمنی کمک میکند تا واکنشهای بهتری نشان دهد.

بعضی از پژوهشها نشان میدهند مصرف مکمل حاوی ویتامین D میتواند در بهبود واکنشهای سیستم ایمنی مؤثر باشد. علاوه بر این، پژوهشها نشان میدهند مصرف بعضی از مکملها میتواند به بهبود واکنشهای سیستم ایمنی و افزایش توانایی آن در مقابله با بیماریها کمک کند. پژوهشها نشان میدهند ۱۶ درصد از عفونتهای دستگاه تنفسی تحتانی در سراسر جهان به دلیل کمبود زینک ایجاد شدهاند. بسیاری از مردم دچار کمبود ویتامین D هستند و کمبود این ویتامین مهم میتواند روی عملکرد سیستم ایمنی تأثیر منفی بگذارد.

دیدگاهتان را بنویسید