هیدرالازین: 25 میلی گرم بر کیلوگرم

ویتامین B12 می تواند در درمان تبخال و برخی زخم های دهانی موثر باشد. در داخل سلولها ویتامین B12 از فاکتور داخلی جدا میشود و به پروتئین دیگری بنام ترانس کوبالامین دو متصل میشود . در تمام سفرها، پیادهرویها و حتی در هنگام مطالعه و یا فعالیتهای دیگر خود میتوانید به راحتی یک سیب یا موز بردارید و مصرف کنید. در حقیقت هر نصف لیوان چیپس میوه، از نظر تغذیه ای برابر با یک لیوان کامل میوه تازه خرد شده است.

لازم به هشدار است که مبتلایان به بیماری هموکروماتیس با اوردوز ویتامین سی نسبت به افراد عادی بیشتر در خطر قرار خواهند گرفت. فواید مصرف کیوی: کیوی میوه کوچکی به رنگ خرمایی می باشد که کرک های ریزی … مصرف این ماده خوراکی، در طی روز می تواند باعث شود که 2 گرم فیبر، 2.5 گرم اسید چرب امگا 3 و حدود 4 گرم پروتئین به بدن برسد. یکی دیگر از میوه های خشک شده پر طرفدار، بین مردم زرد آلوی خشک شده است که مصرف آن در طی روز می تواند انسان را حدودا تا 5 ساعت سیر نگه دارد.

بنابراین اگر جلوی التهاب را بگیرید می توانید از بروز آرتریت نیز پیشگیری کنید. در واقع کمبود آهن، می تواند منجر به بروز علائم کم خونی در بدن فرد شود و مسائل و مشکلات خود را خواهد داشت از این رو با قرار دادن آلو خشک در رژیم غذایی خود، می توانید از این موضوع جلوگیری کنید. کمبود شدید ویتامین ب ۲ یا همان کمبود ریبوفلاوین میتواند منجر به کم خونی و آب مروارید شود.

همان گونه که می دانید مصرف میوه، در هر حالتی چه به صورت تازه و چه به صورت خشک شده می تواند منابع مغذی بسیاری را به بدن برساند. کامکوات سرشار از آنتی اکسیدان و ویتامین C می باشد که محافظت از پوست را بر عهده دارند. این ماده بسیار مغذی بوده و روزانه بین 20 تا 30 گرم آن به افراد پیشنهاد می شود. آیا می توان به رژیم غذایی مونو اعتماد کرد؟ کشمش ها نیز در دسته میوه های خشک شده ای قرار دارند که از گذشته های دور به عنوان یک میان وعده عالی و اعجاب انگیز در کاهش وزن به شمار می آید.

دیدگاهتان را بنویسید