ویتامینها برای عملکرد صحیح بدن انسان ضروری هستند

ویتامین A یکی از ویتامین های محلول در چربی و مهم در قرص هیرتامین است که بر سلول های پوست سر اثر گذاشته و آسیب های وارده به آن را برطرف میکند تا مانع ریزش مو شود. به این ترتیب روغن نارگیل علاوه بر مبارزه با میکروب ها، نقش موثری در ترمیم آسیب و نشانه های مشهود اختلالات پوستی هم ایفا می نماید. از روغن نارگیل به عنوان لایه بردار هم می توانید استفاده نمایید. برای استفاده از این چند نوع ماسک بهتر است پوست خود را از مواد آرایشی بهخوبی پاککنید و هیچگونه گردوغباری بر روی پوست باقی نگذارید.

خواه میگو را به سالاد اسفناج خود اضافه کنید یا مقداری بادام خلال شده را روی سیب زمینی سرخ کرده فلفل بپاشید. شما به ۲ قاشق مرباخوری کاکائو نیاز دارید که باید آن را آرامآرام به شیر داغ اضافه کنید. اگر اضطراب و استرس به سراغ شما آمده است، توصیه می کنیم شلیل مصرف کنید. یکی از فواید پاپایا که کمتر شناخته شده است، این است که این میوه اسیدفولیک دارد که به افزایش گردش خون در فولیکولهای مو کمک کرده و رشد مو را افزایش میدهد.

به گفته دپارتمان کشاورزی آمریکا، روغن نارگیل حاوی ویتامین E است و سلامت پوست را افزایش می دهد. پروتئین واکنشی C ، نوعی پروتئین سنتزشونده در کبد است که در پاسخ به فاکتورهای آزادشده از ماکروفاژ و سلول چربی، هنگام التهاب و روماتیسم در خون افزایش می یابد. فاکتور داخلی مثل گاردی محکم ، B12 را صحیح و سالم تا دیواره روده رسانده و آنرا به خون منتقل می کند .

ویتامین B به بدن کمک میکند از این سوختها خوب استفاده کند. برای طعم دار کردن آن میتوانید از عسل استفاده کنید. صبر کنید شیر بجوشد تا بتوانید پودر کاکائو را با آن کاملاً ترکیب کنید. در این حین مدام شیر را هم بزنید تا پودر گولهگوله نشود. به سرعت نتیجه می دهد و اگر اتفاقی وارد دهان شود، نه تنها ضرر ندارد بلکه فوایدی هم به دنبال خواهد داشت. پروتئین های موجود در روغن نارگیل، موجب جایگزینی سریع سلول های مرده یا بیمار پوست با سلول های جدید و سالم می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید