ویتامین آ، رتینول، ویتامین A : موارد مصرف، عوارض جانبی

بر اساس نتایج مطالعات انجام شده ویتامین دی نقش مهمی در تعدیل پاسخهای سیستم ایمنی به عفونتها دارد. اگر سطح این ویتامین در بدن کم باشد ضعف ماهیچهها، خشکی پوست و مو و گرفتگی عضلات پا را به همراه خواهد داشت. علت این موضوع تا حدودی به خاطر تغذیهی باکتریهای سالم در روده است. بهتر است ویتامین D را به چه شکلی دریافت کنیم؟ کار غدد را تنظیم می کند. مصرف ام به خصوص ترشی آن با معده خالی ، ایجاد ناراحتی معده می کند. 808117/1495: تازه واکسن دوز دو برکت زدم اما اعصاب معده دارم میخوام قرض معده سبز رنگ بخورم مشکای نیست؟

من سابقه حساسیت به متوکلوپرامید دارم که با مصرفش مردمک چشمم بالا میره . در این ساعت تولید این پروتئین به حداکثر میرسد. به طور معمول مصرف روزانه مکمل در طول پاییز و زمستان در بسیاری از کشورهای جهان به عنوان یک توصیه مهم به مردم ارائه میشود چرا که در این فصول هم مردم زمان کمتری را در محیط بیرون از خانه میگذرانند و هم لباسهای بیشتری میپوشند که مانع رسیدن نور خورشید به بدن آنها میشود. 808117/1497:سلام خسته نباشید همسر من دیروز واکسن سینوفارم زده و یک روز بعد قرص هرویت خورده میخواستم بدونم ایرادی ندارد ؟ 808117/1500: سلام من بعد از 14روز بعد از تزریق دوز دوم واکسن خامی بدن دارم ایا بدن در مقابل ویروسی انتی بادی تولید نمیکند؟

که من یک استامیوفن ۵۰۰ خوردم و الانم بعد از ۲۴ ساعت که واکسن زدم امروز گلو درد گرفتم و سرفه میکنم آیا این طبیعیه؟ و اینکه برای درمان گلو درد چیکار کنم؟ 808117/1502: سلام خسته نباشید من قرص پنتوپرازول20 مصرف می کنم میخواستم بدونم میخوام دز 2 واکسن کرونا بزنم واکسن سینوفارم هم هست چیکار کنم عوارضی نداره روی واکسن؟ 808117/1491:سلام خسته نباشید حدود ۳ روز پیش واکسن کرونا زدم و الان حالم بده حالت سرماخوردگی و دلدرد و کمر درد دارم الانم یک قرص استامینوفن ۵۰۰ خوردم ابریزش شدید بینی دارم میخواستم سیتریزین بخورم ولی ترسیدم.واکسن پاستوکوک زدم.

808117/1511:سلام خسته نباشید .خواستم بپرسم استفاده هم زمان شیاف استامینوفن یا شیاف دیکلوفناک با قرص هایه ضد افسردگی تداخل دارویی به وجود میاره ؟ ویتامین E با اثراتی مانند کمک به تکثیر لنفوسیت ها باعث تقویت سیستم ایمنی می شود و کمبود آن مشکلاتی را در سیستم ایمنی بدن ایجاد می کند. مردان برای تقویت اسپرم چه بخورند؟

دیدگاهتان را بنویسید