ویتامین ب-1 100 و 300 (روش مصرف،فواید و عوارض) – پارسیان لب

برای جذب ویتامین دی کافی باید خورشید 5 تا 15 دقیقه به صورت، دست ها، پاها و کمرتان دو تا سه بار در هفته بتابد.قرار گفتن زیاد در معرض تابش خورشید سرطان پوست و پیری زودرس پوست را به دنبال دارد.هنگامی که در معرض آفتاب قرار می گیرید، از یک کرم ضد آفتاب با spf حداقل 30 استفاده کنید. کپسول هیرویت روزانه یک عدد به همراه صبحانه در بزرگسالان و افراد بالای 16 سال مصرف میشود.

در این متن گفتیم که برای تقویت بیماران دیابتی چه ویتامینها و املاحی ضروری است و یک داروی تقویتی برای افراد دیابتی چه خصوصیاتی باید داشته باشد. پژوهشی که در ۲۰۱۴ چاپ شدهاست، نشان میدهد قابلیت لیمو در رقیقسازی خون مشابه آسپرین است(یک داروی قلبی که از لخته شدن خون جلوگیری میکند و گردش خون را افزایش میدهد)، و میتواند از ایجاد ترومبوز جلوگیری کند.

همانطور که گفته شد این ویتامین در بدن نقش یک آنتی اکسیدان را ایفا میکند و از سلولهای بدن در مقابل تخریب حفاظت میکند، یعنی این ویتامین توانایی زیادی در خنثی کردن رادیکالهای آزادی دارد که درون سلولهای بدن و بطور طبیعی ساخته میشوند و چون دارای الکترون جفتنشده هستند برای متعادل کردن خودشان اقدام به جذب الکترونهای سلولهای سالم بدن میکنند و از این طریق به آنها صدمه میزنند. هرچند به مقدار کمی از آنها نیاز است، اما کمبود ویتامینها بر سلامت ما تاثیر بزرگی میگذارد! آب هندوانه غنی از آمینو اسیدی به نام سیترولین – هستند که پتانسیل تقویت نعوظ را دارد.

در کنار این دو عامل مهم با استفاده از مولتی ویتامین ویژهی افراد دیابتی میتوانید بدن خود را تقویت کنید و از بروز عوارض جدی دیابت از جمله ضعف سیستم ایمنی، ضعف اعصاب، بیماریهای قلبی عروقی، سکته مغزی، شک دیابتی و… اگر شما هم دچار دیابت هستید، به یاد داشته باشید که اولین راه برای کنترل قند خون و تقویت بدن، داشتن تغذیهی خوب و عادات سالم است.

دیدگاهتان را بنویسید