ویتامین دی علائم کمبود ویتامین D

ویتامین B12 یک ویتامین حساس و مهم است . اسپیرولینا یکی از ترکیبات قرص اکولایف است که یک جلبک دریایی بوده و علاوه بر تقویت رشد مو به بهبود عملکرد سیستم ایمنی بدن نیز کمک مینماید. با مصرف این قرص میتوان قدمی موثر در تقویت مو، زیبایی پوست و استحکام ناخنها برداشت. این قرص علاوه بر مزایایی که برای مو دارد، کلاژنساز نیز هست و سبب استحکام ساختار پوست شده و به بازسازی سلولی کمک میکند. 808117/1422: من شش روز پیش واکسن زدم سرما خوردم قرص سرماخوردگی بخورم مشکلی نداره؟

بهبود خستگی در بیماران مبتلا به ام اس و سرطان، کاهش علایم سرماخوردگی و آنفولانزا، پیشگیری از بروز سرطان، تقویت قوای عمومی در ضعف ناشی از بیماریهای گوناگون و تامین مواد مغذی مورد نیاز برای تندرستی عمومی و موثر بر رشد کودکان، بهبود خونسازی، افزایش توان جسمی و تعدیل سیستم ایمنی، ضد التهاب، آنتی اکسیدان، آنتی باکتریال، تامین ریزمغذی های مورد نیاز سلولهای بدن، افزایش قد و حافظه، انرژی زای طبیعی برای ورزشکاران و افرادی که فعالیت بدنی بالایی دارند. در فولیکوژن علاوه بر ویتامینها و املاح معدنی مورد نیاز برای مو، از اسیدهای آمینه ضروری برای حفظ سلامت مو نیز استفاده شده است.

المتیونین و السیستین از جمله این اسیدهای آمینه هستند که به قطع ریزش مو کمک میکنند. علاوه بر ویتامینها و املاح معدنی، اسیدهای آمینه متیونین و سیستین موجود در این محصول نیز بسیار موثر عمل میکنند. السیستین نیز یک اسید آمینه غیر ضروری است که به بهبود رشد مو کمک نموده و سبب قطع ریزش مو و درمان نازکی و کمحجمی موها میشود. با وجود ارزش غذایی بالای چغندر، قدرت قرمزکنندگی این سبزی مانع از آن میشود که آدمها آن را انتخاب کنند. پرفکتیل حاوی سلنیوم و زینک بوده و مانع از خشکی و شکنندگی موها میشود. تقویت رشد مو، توقف ریزش مو و داشتن موهایی پرپشت، ضخیم و درخشان از مزایای مصرف این قرص محسوب میشود.

در این قرص انواع ویتامینها و مواد معدنی موجود است اما آهن یکی از شاخصترین عناصر موجود در این قرص محسوب میشود. یکی از پرمصرفترین مکملها در زمینه تقویت مو، قرص هیرویت است. شکل D2 در مواد غذایی و به صورت داروهای ویتامین دی و در مکملها وجود دارد. مس نیز یکی از ترکیبات موجود در این محصول است که از سفید شدن موها ممانعت به عمل میآورد.

دیدگاهتان را بنویسید