ویتامین سی تزریقی و فواید آن در درمان بیماری ها

در این قسمت عوارض دارویی 2 نوع ویتامین B ، یعنی ویتامین B6 و ویتامین B3 یا نیاسین را به صورت مجزا بررسی می کنیم . میوه ها و سبزیجات غنی از ویتامین C بهتر است به صورت خام مصرف شوند، یا به صورت آب پز استفاده شوند تا ویتامین محلول در آب از دست نرود.

یک میوه از گل یک گیاه رشد می کند، در شرایطی که بخش های دیگر گیاه به عنوان سبزیجات دسته بندی می شوند. دیگر ماده مؤثر این ماسک گیاهی، عصاره رزماری است. خوراکی هایی که غنی از آنتی اکسیدان هستند، یک ماده ضد پیری طبیعی می باشند. این ماده باعث نرمی و درخشش مو شده و از آن در برابر آسیب ­های حرارتی محافظت میکند. مصرف انگور و مشتقات آن برای بدن انسان بسیار مفید است. این وضعیت برای دیابتیها ضرر ندارد؛ به این معنی که این افراد میتوانند با خیال راحت ۱۰۰ گرم انبه نوش جان کنند.

دیگر ترکیب گیاهی مؤثر این ماسک، روغن­ زیتون است که برای بازگرداندن رطوبت مورد نیاز موهای خشک و آسیب ­دیده بسیار مفید است. روغن بادام نیز دیگر ترکیب شگفت انگیز این محصول است. روغن بادام منبعی سرشار از منیزیم است و به جلوگیری از ریزش مو بسیار کمک میکند. ماسک موی گیاهی الیکس به تثبیت رنگ ­مو و ترمیم آسیب ­های ناشی از رنگ مو کمک می­کند.

همچنین این ویتامین با ایجاد لایه محافظ بر روی مو باعث کاهش آسیب ناشی از پرتوهای مضر نور خورشید شده و رطوبت مو را نیز تأمین می­کند. این عصاره گیاهی با افزایش جریان خون در پوست سر باعث تقویت فولیکول­های مو شده و به افزایش رشد مو کمک می­کند. این خواص گیلاس باعث می شود در صورت وجود تورم شکم میوه ای گیلاس بسیار مفید باشد. پس از گذشت این مدت صورت خود را با آب شسته و بلافاصله از کرم صورت استفاده نمایید. افرادی که در برنامه غذایی روازنه خود میوه خشک مصرف می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید