ویتامین 100 – به چیزی جز موفقیت فکر نکن !

بنابراین مصرف منظم ویتامین کا از استخوان در مقابل شکنندگی و ترک برداشتن محافظت می کند. مطالعات در مورد بیماریهای چشمی وابسته به سن نشان دادهاند که مصرف ویتامین A به همراه مکملهای روی (زینک) میتواند خطر پیشرفت این بیماریها را تا ۲۵ درصد کاهش دهد. یعنی تا زمانی که بصورت حضوری توسط دکتر ویزیت نشده­ اید اجازه ندارید در هفته اول، هیچ دارویی را خودسرانه قطع کنید. ویتامین ث بهتر است تا یک هفته بعد از عمل هم مورد استفاده قرار گیرند. به هیچ وجه ( بویژه در هفته اول ) بدون اجازه پزشک از مسکن دیگر استفاده نکنید.

بیشتر این داروهای باروری از طریق مصرف در دهان مورد استفاده قرار میگیرند به جز hCG و hMG که باید تزریق شوند. ” آمپول دگزامتازون ” برای اکثر بیماران نسخه می­شود که عصر روز بعد از عمل، بصورت عضلانی تزریق شود و برای کاهش تورم موثر است. ” قرص سرماخردگی بزرگسالان ” یک داروی ترکیبی است که برای کنترل درد بینی، سردرد، گلودرد و بطور کلی درد بعد عمل، تورم و گرفتگی بینی و کم کردن خونابه و سایر علائم، تجویز می­شود. بعضی بیماران دارو را نخورده­ اند با این استدلال که سرماخوردگی نداشته ­اند! بخصوص در مواقعی که تغذیه کمکی با شکر یا جایگزین های گرده مطرح می گردد.

اگر سوال یا تردیدی دارید با ما تماس بگیرید و سوال­تان را مطرح کنید. ۹. با شورهی سر مبارزه کنید. این کاروتنوئید با همیاری ویتامینها باعث پیشگیری از سرطان و کلسترول بالا شده و اجازه نمیدهد قدرت بیناییتان کاهش یابد. تحقیقات نشان داده اند عصاره آلوئه ورا توانایی افزایش تولید تستوسترون را بالا می برد که محرک و انرژی جنسی را در مردان افزایش می دهد. بر طبق آزمایشهایی که به مدت سه سال توسط دانشگاه کالیفرنیا انجام گرفت، مشخص شد که ۵ مرد از ۱۱ مردی که حمام آب داغ را کنار گذاشتند رشد ۵۰۰ درصدی تعداد اسپرمها در منی را تجربه نمودهاند.

سهل ­انگاری در مصرف درست آنتی بیوتیک­ ها منجر به عواقب جبران­ ناپذیری می­گردد که گاهی عفونت شدید باعث بستری مجدد و حتی جراحی دوباره و نیز عوارض دراز مدت مانند از بین رفتن غضروف ها و غیره گردیده است. زمانی که غذای شما کالری کمتری داشته باشد و حجم آن بیشتر باشد به راحتی در مسیر کاهش وزن قرار میگیرید چون منجر به سیری بیشتر با غذای کمتر میشود.

دیدگاهتان را بنویسید