ویتامین C – تهران کاشت

ام حاوی ویتامین های مختلفی است. با این حال، در این دوران دریافت مکمل بارداری که حاوی انواع ویتامینها و مواد معدنی باشد نه تنها مجاز است، بلکه بهشدت توصیه میشود. درسته که باید از پوست در معرض نور خورشید مراقبت کرده و از ضد آفتابها حتی در روزهای ابری و زمستانی استفاده شود، اما قرار گرفتن در مقابل آفتاب با اندازه مشخص ، مفید است. اگر بیماری مرتبط با نور آفتاب ندارید، میتوانید از ۲۰ دقیقه تا 3 ساعت در روز در معرض نور آفتاب قرار بگیرید. ویتامین دی که با قرار گرفتن در معرض نور خورشید تولید میشود، به جلوگیری از بروز برخی بیماریهای شایع کمک میکند.

یکی از بیماریهایی که به دلیل قرار گرفتن در معرض نور خورشید بدون ضدآفتاب شایع است، ملانوما (نوعی سرطان پوست) است. خردل از آن دست چاشنیهای مفید و پرخاصیت است که باعث تحریک غدد جنسی و افزایش میل جنسی میشود و تاثیر مثبتی روی سیستم قلبی عروقی دارد. ویتامینهای محلول در آب در آب حل میشوند مانند ویتامین C و ویتامین B. همچنین شما باید این ویتامینها را همراه با یک لیوان پُر آب مصرف کنید تا به تجزیه و جذب بهتر آن در بدن کمک نمایید.

آفتاب گرفتن، نشستن یا دراز کشیدن زیر آفتاب و گاهی با هدف برنزه شدن بدن است، اگر به صورت صحیح انجام شود، برای سلامتی مفید است. این در صورتی است که منابع ذکر شده به طور سلامتی پخت شده باشند و ارزش غذایی آن ها حفظ گردد. کشمشهایی که از انگورهای سیاهِ فوقالعاده مغذی درست میشوند، به عنوان منبع بسیار خوبی برای مواد معدنی نظیر پتاسیم و منگنز شناخته میشوند.

بدون مواد مغذی کافی، پوست خشک و خشن خواهد شد ویتامین C خطر ابتلا به خشکی پوست و تورم را کاهش داده و از این نظر میتواند در فرمولاسیون کرمهای آبرسان استفاده شود. زیرا آفتاب در پوست باعث پیری زودرس و ابتلای فرد به سرطان پوست می شود و به جای آفتاب گرفتن برای پیشگیری از عوارض خطرناک آفتاب بهتر است از مکمل های ویتامین دی استفاده کنید. اسید فولیک به صورت قرص و در صورت صلاحدید پزشک به صورت تزریقی قابل استفاده است.

دیدگاهتان را بنویسید