ویتامین D و واقعیتهایی که باید دربارهی آن بدانید

ویتامین B گروهی از هشت ماده مغذی اساسی است که در عملکرد بسیاری از ارگانها و سیستمهای بدن نقش دارند. فولات شکلی از ویتامین ب است که در تشکیل سلول های خونی و رشد کودک نقش اساسی دارد. كپسول hairtamin تمام انواع زیر گروه های ویتامین B را به اندازه لازم و فرموله شدن در خود دارد که در اختیار موها قرار می دهد. تحقیقات همچنین نشان میدهد که مصرف سیب ممکن است به طور قابل توجهی شاخص توده بدن BMI را کاهش دهد که یک عامل خطر مرتبط با وزن برای بیماری قلبی است. کیوی همچنین حاوی کوئرستین است، یک آنتی اکسیدان پلی فنول که می تواند به کاهش خطر بیماری قلبی کمک کند.

آنتی اکسیدان تأثیر سم زدایی دارد و از آسیب سلولی که باعث سرطان و پیری میشود ، جلوگیری میکند . مصرف ویتامین C به بدن کمک میکند تا بتواند اثرات مضری را که مانع تولید اسپرم در بدن میشود کنترل کند. به این دلیل که لولهی عصبی جنین در ماه اول بارداری شکل میگیرد، شروع مصرف مولتیویتامین قبل از اقدام به بارداری امری ضروری است. قبل از آنکه از داروهای غیر استروئیدی ضد التهاب استفاده کنید باید با پزشک خود در این رابطه صحبت نمایید. قبل از استفاده از مولتی ویتامینها حتما تست خون دهید و در صورت نیاز مصرف و زیر نظر پزشک مولتی ویتامین مصرف کنید.

برای کاهش خطر عوارض جانبی، باید این روغن را به تدریج به برنامه مراقبت از پوستتان اضافه کنید. افرادی که به داروها ویژه آسپرین و داروهای غیر استروئیدی ضد التهاب حساسیت دارند. آیا میتوان در کنار مصرف داروهای مخصوص فشار خون بالا از داروهای غیر استروئیدی ضد التهاب استفاده کرد؟ داروهای غیر استروئیدی ضد التهاب باعث بالا رفتن فشار خون در برخی از بیماران میشود و به این ترتیب اگر شما دچار افزایش فشار خون شدید حتی اگر شما از داروهای مخصوص فشار خون استفاده میکنید و رژیم غذایی مخصوص دارید ممکن است سطح فشار خون شما بالا برود.

افرادی که باردار هستند باید در سه ماه سوم بارداری از مصرف داروهای غیر استروئیدی ضد التهاب خودداری کنند. در چه مواردی باید از داروهای غیر استروئیدی ضد التهاب با تجویز پزشک مصرف شود؟ افرادی که دچار آسم هستند و مشکل آنها مصرف آسپرین بدتر میشود. اختلالات خونریزی دهنده در افرادی که سابقه خونریزی به مدت طولانی را دارند یا افرادی که به راحتی پوست آنها کبود میشود. احتباس مایعات که به صورت تورم دهان، صورت، لب یا زبان، اطراف مچ پا، قسمت ساق پا در اطراف چشم تشخیص داده میشود. این نوع میوه ها تا حدودی درصد کمی از ویتامین C دارند ولی ویتامین های B و A و املاح معدنی مانند پتاسیم، منگنز، فسفر و کلسیم آن ها حفظ می شود.البتهذ لازم به ذکر است که میوه های مانند هلو، قیصی، آلبالو و انواع آلوها که به صورت درسته با هسته خشک می شوند دارای ارزش غذایی بالاتری می باشند؛ زیرا کمتر در معرض هوا و حرارت قرار می گیرند.

دیدگاهتان را بنویسید