کاسپین سولوشن + پروموتور ال + ویتامین سی

سرطان: مصرف ویتامین D میتواند عامل پیشگیرانهای در بروز سرطان قلمداد گردد. عامل بیماری کرونا ویروسی است و ساختار واکسن ویروس کشته یا ضعیف شده است. به این ترتیب اگر داروی انواع آنتی بیوتیک مانند پنی سیلین، آزیترومایسین یا انواع دیگر آن را مصرف میکنید و نوبت واکسن شما رسید، بدون هیچ نگرانی واکسن را تزریق کنید. انواع داروهای سرکوبگر سیستم ایمنی بدن شامل داروهای القایی و داروهای نگهدارنده است که کورتیکواستروئیدها یکی از گروههای داروی نگهدارنده است. کسانی که پیوند عضو انجام دادهاند و از داروهای سرکوبگر سیستم ایمنی بدن استفاده میکنند نیز باید نوع داروی مصرفی را به واکسیناتور گزارش کنند.

کسانی که از این داروها استفاده میکنند حتماً باید مصرف آن را به واکسیناتور گزارش کنند. کورتیکواستروئیدها گروهی از داروها هستند که برای کسانی که نقص سیستم ایمنی دارند تجویز میشود و این افراد باید به صورت منظم این داروها را مصرف کنند. افراد مبتلا به هموفیلی یا کسانی که مشکلات پلاکت دارند نیز ناگزیر به مصرف دارو هستند. افراد مبتلا به سرطان که تحت شیمی درمانی هستند و از داروهای سرکوبگر نیز استفاده میکنند باید تزریق واکسن را به ۴ هفته بعد از پایان شیمی درمانی موکول کنند. یعنی به دلیل تداخل دارویی آسپرین با واکسن کرونا چند ساعت پیش از تزریق واکسن از این دارو استفاده نکنید.

حتی اگر چند روز بعد از تزریق واکسن کرونا هم دچار بیماری شدید که لازم بود آنتی بیوتیک مصرف کنید نگران تداخل دارویی نباشید. مصرف روزانه خرمای خشک در طول چند هفته آخر بارداری به باز شدن دهانه رحم در هنگام زایمان کمک کرده و باعث کاهش درد زایمان می شود. همچنین به ترمیم آسیب رگهای خونی کمک میکند؛ درنتیجه فشارِ روی دستگاه قلبی-عروقی را کاهش میدهد و به خصوص از پیشرفت بیماریهای قلبی جلوگیری میکند.

ویتامین C، ویتامین K و مس علیه رادیکالهای آزاد که به سلولهای بدن آسیب میرسانند مبارزه میکند. به زنان توصیه می­شود یک سال قبل از باردار شدن از مکمل فولیک اسید استفاده کنند. مطابق توصیه پزشکان و محققان کسانی که از داروی سرکوبگر سیستم ایمنی بدن استفاده میکنند باید مصرف دارو را قطع کنند تا واکسن کرونا را تزریق کنند.

دیدگاهتان را بنویسید