کشمش محصولی خشک شده از انگور است

پوملو حاوی مقادیر زیادی ویتامین A است که به پمپاژ جریان خون به سطح پوست به منظور کاهش چین و چروک کمک میکند. مصرف این ویتامین در طول سالهای اولیه بلوغ، خطر ابتلا به سرطان سینه پیشرفته را در طول سالهای بعد زندگی کاهش میدهد. ۸۰۰ واحد( ۲۰ میکروگرم) برای سالمندان، زنان باردار و زنان در طول مدت شیردهی.

۶۰۰ واحد( ۱۵ میکروگرم) برای کودکان و بزرگسالان بین ۱ تا ۷۰ سال. یکی از مطالعات در این زمینه نشان میدهد که مصرف ۱۱۰۰ واحد بینالمللی از آن همراه با کلسیم خطر ابتلا به سرطان را تا ۶۰٪ کاهش میدهد. افسردگی: مطالعات حاکی از آن است که مصرف مکملهای ویتامبن D تا حدی موجب کاهش علائم بالینی افسردگی میشود. بهعلاوه، با حمله به رادیکالهای آزاد، مانع از بروز علائم پیری پوست، مانند چینوچروک میشود.

رادیکالهای آزاد در نتیجه فرآیندهای طبیعی بدن تشکیل میشوند. بهعلاوه ویتامین D اثرات ضدالتهابی دارد و از برداشت کلسترول توسط ماکروفاژها و تشکیل سلولهای فوم در دیواره عروق جلوگیری میکند. بعلاوه میوهها و سبزیجات به هیچ وجه حاوی کلسترول نیستند. داشتن تغذیه مناسبی که حاوی انواع ویتامینها مثل ویتامین سی و ای باشد، میتوانند به افزایش حجم انزال کمک کند. برخی از انواع میوه های خشک که حاوی قند بیشتری هستند بهتر است. فواید میوه های خشک باعث شده تا به یکی از بهترین خوراکی ها به عنوان یک میان وعده کامل که برای دفع گرسنگی، در طی روز مورد استفاده قرار می گیرد؛ تبدیل شود.

با توجه به این موضوع که این ویتامین ویتامینی محلول در آب است مصرف روزانه آن مشکلی برای سلامتی به وجود نمی آورد. در صورتی که سابقه سنگ کلیه ندارید روزانه از قرص کلسیم با آب فراوان استفاده کنید.. همان طور که در بالا نیز اشاره شد، این غذا از طیف گستردهای از محصولات مهم و با ارزش غذایی بالا به وجود میآید و از همین رو مصرفش میتواند سلامت عمومی شما را تضمین کند. منیزیم یکی از مواد معدنی مهمیست که در برنامههای غذایی مدرن جایگاهی ندارد. ویتامین A، K2 و منیزیم نیز به همان اندازه مهمند. چغندر دارای نیترات هستند که سطح اکسید نیتریک در بدن را افزایش می دهد که باعث افزایش سطح اکسید در بدن می شود که به نوبه خود به بهبود عملکرد جنسی مرد کمک می کند.

دیدگاهتان را بنویسید